PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396403}

Dziewiątki

The Nines
5,9 6 049
ocen
5,9 10 1 6049
Dziewiątki
powrót do forum filmu Dziewiątki

czy ludzie postradali umysły już totalnie by traktować ten film jako coś "filozoficznego"?

Nie łudźcie się też, ze to jest film dla inteligentnych.
Problem z tym filmem jest nie taki, ze nikt go nie rozumie - ale to, że rozwiązanie zagadki jest tak idiotyczne, że aż niewiarygodne że o to tu chodziło!
Wprost nie mogłem uwierzyć w wytłumaczenie, aż zaglądnałem na filmweb z nadzieją, że ktoś znajdzie lepsze.

to był pomysł na film?????? poćwiartować kilka hisotrii (bo nie było pomysłu na jedną dłuższa) i złączyć tłumaczeniem, że to....nie zdradze co w pierwszym poscie bo może ktoś sie pokusi o obejrzenie ;)

ludzie to mają wyobraźnie...by wymyślać wytłumaczenia tego filmu....

Blasi

już chciałam pastwić się w osobnym wątku, a wystarczy podpisać się tutaj.

Zadziwia mnie przekonanie tak wielu osób, że jeśli fabuła jest niezrozumiała, to znaczy, że jeszcze do niej nie dorośli. A co to jest, Bergman bez polskich napisów?

Ludzie, zaufajcie swojemu rozumowi!!! To nie jest film członków MENSY do wewnętrznego użytku! To prawda, nie mieści się w pale, ale tylko dlatego, że stoi tak dalece niżej od poziomu Polaka ze średnim wykształceniem.
Nie chce się wierzyć, że ktoś mógł wymyślić, sfinansować, obsadzić i wpuścić do kin coś tak żenującego.
Dla mnie poniżej zera absolutnego.

ocenił(a) film na 4
czarkowska

Ale odtwórca głównej roli przystojny. ;-)

ocenił(a) film na 1
czarkowska

Wynik intelektualnego zatwardzenia :) Wszystkie próby wyjaśnienia tego "dzieła" sprowadzają się do absurdalnych wniosków. Zgadzam się całkowicie. To jest żenada!

ocenił(a) film na 10
czarkowska

Mozna wiedziec, do kogo zwracasz sie? Wydaje Ci sie, ze odkrylas cos nieprawdopodobnego? Po pierwsze, to juz nie mozna miec swojej opinii? Po co obrazasz ludzi i dlaczego jestes tak podniecona czyms oczywistym??

ocenił(a) film na 9
wojteklog

Film świetny - czy trzeba rozumieć, żeby się podobał? Moim zdaniem nie. Dałem się porwać temu dziwacznemu klimatowi i nie zawiodłem się. Przełamuje też filmowe "tabu" dotyczące puszystych kobiet (jako jeden z nielicznych nie pokazuje okrągłych bohaterek przez pryzmat ich tuszy). A kaloryfera Reynoldsowi zazdrości niejeden facet.

ocenił(a) film na 7
Panoptikon

Tak tak film bardzo zachęca do wytrwania do końca - choćby z ciekawości.

ocenił(a) film na 4
Blasi

również sie zgadzam, żenada i tyle, spodziewałem sie czegoś więcej niż tylko skrojenia kilku historii nie do końca ich tłumacząc....ocena 4/10 a szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones