PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 971
ocen
7,0 10 1 58971
5,9 24
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

Jeżeli ktoś ma ochotę na dobry film podróżniczy, to radzę obejrzeć nawet 10 raz Into The Wild, bo Wild to profanacja tego cudownego obrazu. Ten film to całkowita strata czasu, jest to pseudo mądry, feministyczny szmir. Nie ma co liczyć nawet na ładne widoki. Mimo że uwielbiam tematykę podróży, ten film jest ogólnie jednym z najgorszych jakie w życiu widziałem. Jedno wielkie totalne nieporozumienie - 1/10.

ocenił(a) film na 8
blackjack0731

W Wild są lepsze podstawy wędrówki niż w Into The Wild

ocenił(a) film na 8
michalz21

Też tak uważam, film pokazuje trudy samej wędrówki i jej motywy, niekoniecznie skupiając się na choćby krajobrazach.

ocenił(a) film na 9
blackjack0731

"Wild" nie jest filmem podróżniczym. Myślę, że to film przedstawiający głównie dramat kobiety błądzącej, doświadczonej przez los, przez co poszukującej własnego 'katharsis'. Motyw podróży jest tutaj raczej sposobem osiągnięcia owego duchowego odkupienia, nie celem samym w sobie.

ocenił(a) film na 9
blackjack0731

według mnie film naprawdę dobry, skłaniający do głebszych refleksji, nie naiwny, nieprzerysowany, prawdziwy i autentyczny w przekazie. swietnie zagrana rola, nie widze tu mułu, film równie dobry jak into the wild

blackjack0731

Chyba nie oglądałeś filmu ze zrozumieniem.. bo nie jest to film podróżniczy....

ocenił(a) film na 6
blackjack0731

Into the Wild nie jest jakiś super poza paroma momentami. Zrobiony trochę po łebkach, książka jest milion razy lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones