PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 971
ocen
7,0 10 1 58971
5,9 24
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

a wszystko to polane pseudointelektualnym sosem. Miało być refleksyjnie a było...śmiesznie. Produkcja infantylna, a więc do takiego poziomu muszę się zniżyć aby coś na jej temat napisać... Także... Film ssie lepiej niż główna bohaterka...i tyle... Szkoda słów na pisanie czegoś więcej. Jedyne plusy to wyśmienite widoki i muzyka... i za to 6.

ocenił(a) film na 2
Sokrates

Zgadzam się. Sam spotykalem juz takie "dzielne kobiety" (oczywiście nie w takiej roli jak jej mąż), ale były to mi bardziej lub mniej znane osoby. Z powodu nudy najczęściej zaczęły się puszczac i szukac rozrywki w imprezach czy uzywkach. Na przykladzie mojego dobrego znajomego: Maz stara sie pielęgnować malzenstwo, pracuje, podnosi swoje kwalifikacje, żeby więcej zarabiac, zabierac zone na wakacje, jesli będzie chciala, wspiera taką kobiete jak moze, a ona jedyne co ma do powiedzenia i to nie jemu, tylko innym fagasom to "mam meza frajera" i robi skoki w bok dla rozweselenia swojego zalosnego bytu(i to nie jest pojedynczy przykład). Ludzie tak robiacy sa dla mnie zalosni, niezależnie od płci, ale czego się spodziewać, jeśli większość po prostu wegetuje. "Umieraja w wieku 25 lat, ale czekaja z pochowkiem do 70 roku zycia". Tak więc wystawiłem ocene 3 tylko za niekiedy niezle widoki. Spodziewalem sie czegoś zdecydowanie lepszego, do tego nie rozumiem czemu film "wszystko za życie" jest tu tak pogadzany, ale to juz nie temat na komentarz pod tym filmem.

ocenił(a) film na 4
Sokrates

brak wyśmienitych widoków i zdjęć - jest ich tylko kilka a powinno być WIELE...
sama historia - skoro biografuczna - pewnie ciekawa... szkoda, że kiepsko pokazana - nuży, łącznie z filozoficznymi, infantylnymi wstawkami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones