PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689545}

Dzikie historie

Relatos salvajes
7,6 129 190
ocen
7,6 10 1 129190
7,6 33
oceny krytyków
Dzikie historie
powrót do forum filmu Dzikie historie

Czy historie w filmie w jakikolwiek sposób łączą się ze sobą? Może zauważyliście jakieś połączenia?

ocenił(a) film na 10
mykhaylo

Usilnie starałam się odnaleźć jakiś bohaterów, którzy mogliby w pewien sposób "zlepić" w całość wszystkie historie, ale niczego takiego się nie dopatrzyłam. Uważam, że główną częścią wspólną jest zachowanie bohaterów, które w każdym przypadku ukazuje "dzikość" naszych reakcji w obliczu złości, tragedii, smutku itd. Zarazem ukazując, że ta "dzikość" jest naszym sposobem na przetrwanie w społeczeństwie i stanem dla nas zupełnie naturalnym, który jest ukrywany pod płaszczykiem - kultury osobistej i szacunku do ludzi :)) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
gabye

Dzięki za bardzo fajną odpowiedź. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
mykhaylo

Nie. To 6 osobnych etiud filmowych. Każda inna. Każda z innymi bohaterami. Każda nawet ma osobny tytuł w scenariuszu.

ocenił(a) film na 9
selif

Pewnie masz rację. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
mykhaylo

jak Bombka idzie pogadac z recepcjonistką to ta przez telefon mowi kolezance, ze którejs mąz jedzie na Salta czy cos - to mogl byc ten gosc z autostrady...

ocenił(a) film na 9
evillynn

Też miałem takie skojarzenie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones