PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451434}
7,1 79 404
oceny
7,1 10 1 79404
5,2 6
ocen krytyków
Eagle Eye
powrót do forum filmu Eagle Eye

A tymczasem notę ma na Filmwebie 7,2. Kto mu daje tak wysokie oceny? Wygląda na to, że ci co nie umieją pisać. I nie zdziwiłbym się, bo film najbardziej może się spodobać dzieciom, małym dzieciom.

krzysyek

Jako bardzo mały chłopiec, co od żony ciągle słyszę, wnioskuję że niby nie umiejąc pisać a latkom odstając filmu nie zrozumiałem... A szkoda, bo może jakbym podrósł nie odpisywałbym w tak szczenięcym temacie...

Film dobry, i akcji sporo i wybuchów i bijatyk w miłej częstotliwości, czyli to czego duże dzieci oczekują najbardziej....

brundlem

Zgadzam się, zapomniałem, że istnieją i takie samo płytkie spojrzenie na świat prezentują tzw. duzi chłopcy.

Jeśli oceniać go w kategorii filmu dla chłopców, to pomijając jego porażającą dojrzałego widza dziecinność "przesłania", można napisać, że film jest sprawnie zrealizowany i takim widzom jak najbardziej można go polecić.

brundlem

Masz rację, nie umiesz pisac. Kompletnie nic nie rozumiem z Twojego wpisu.

sever

Bystro, żeś zaszczycił/a mnie swym komentarzem. Aż nie wiem jak urągać Twym ambicjom... wystarczy chyba jak podziękuję, że to fu niepase..... (już mi żal interpretacji..kuruj się, buziaczki...)

krzysyek

Przez takich ludzi jak ty filmy na filmwebie sa drastycznie zanizane. Juz nie raz spotkalem sie z sytuacja kiedy postanowilem nie obejrzec jakiegos filmu z powodu niskiej noty. Lecz sie czlowieku fakt ze tobie sie cos nie podoba nie odrazu musi znaczyc ze inni sa nienormalni bo go obejrzeli z wielka checia.

alankujawski

Pudło. Filmy słabe są zawyżane a dobre zaniżane przez takich jak Ty. Ten film jest wyjątkowo słaby, niespójny, niewciągający, z dziurami logicznymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones