PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451434}
7,1 79 404
oceny
7,1 10 1 79404
5,2 6
ocen krytyków
Eagle Eye
powrót do forum filmu Eagle Eye

Wątki naciągane,bohaterowie wychodzą z opresji w sposób tak nieprawdopodobny,że aż obrażają widza.Główny bohater jako BOHATER( jakie to piękne..)Projekt arial jakaś sf masakra,Ameryka zwycięża !!!.Jakie to przewidywalne i głupie. Infantylne D N O.

asiacdn

to jest FILM. A filmy robione są mądrym ludziom, a nie debilom.

ocenił(a) film na 7
weeman86

Mi sie nawet podobal. Fajny film na niedziele. Troche ci bohaterowie niemrawi, ale fajna akcja sie dziala. Czego sie spodziewales po filmie amerykanskim? Ze wygra afganistan?

asiacdn

hahaha wszystko co piszesz to racja takie samo zdanie mialem do polowy filmu ale okazalo sie ze to film sf i spojrzalem na niego inaczej tylko szkoda ze nie napisle ze to gatunek sf chociaz ja lubie ale nie kazdy

asiacdn

Hm wiadomo akcja naciągana ale jak dla mnie przesłanie najistotniejsze z tego filmu to aby nie wrzucać całego swojego życia do sieci np facebooka dlaczego? prosze ruszyć głową. Swoją drogą słyszałem że nie da się usunąć facebooka tzn da się ale wszystkie dane są i tak przechowywane, pewnie pod pretekstem "gdyby użytkownik chciał odzyskać konto". Drugie przesłanie, może istnieć system lub ludzie mający dostęp do techniki dzięki której można kontrolować każdego człowieka na ziemi. Już nie podniecajcie się tak że to naciągane tylko pomyślcie nad tym że w dobie otaczającego nas sprzętu i możliwości można być pod kontrolą.
Myśle że twórcy amerykańscy prócz dostarczeniu napięcia i rozrywki krzyczą do nas z komunikatem. Nie bądźmy baranami.

ocenił(a) film na 6
Akim

no własnie.. tak oglądając ten film w pewnym momencie przypomniała mi się przepowiednia Sheldona z TBBT, że kiedyś władzę nad ludźmi przejmą roboty;) Bardzo mi się podobał pomysł w tym filmie, jeśli chodzi o wykonanie i rozwinięcie no to cóż.... amerykanie mają swój sposób na przedstawienie tego typu historii i chyba się już przyzwyczaiłam:)

magda23_fw

Strasznie nie spodobał mi się motyw z wszechmocnym super robotem i przestałem oglądać gdzieś po 2/3 filmu, szkoda bo z początku nawet się fajnie oglądało

ocenił(a) film na 7
asiacdn

Poniekąd się zgodzę

ocenił(a) film na 8
asiacdn

Ej no, nie przesadzaj. Wszystko mi się podobało oprócz gry aktorskiej i cukierkowego zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones