PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5347}
7,3 45 573
oceny
7,3 10 1 45573
7,9 26
ocen krytyków
Ed Wood
powrót do forum filmu Ed Wood

Do takiego doszedłem wniosku, po obejrzeniu "Eda Wooda". Obejrzenie "Narzeczonej potwora" też będzie dobrym pomysłem, ale na "Glena czy Glendę" się już nie skuszę. Ciekawy film, zarówno jako "making of" (nie zdawałem sobie wcześniej sprawy, że w TAKICH warunkach były kręcone filmy Wooda!), jak i jako film biograficzny (Ed Wood to ciekawa osoba, nie da się ukryć). Może nie jest to typowe burtonowskie kino, ale warto ten film obejrzeć!

użytkownik usunięty
Malignus

Obejrzyj "Glena czy Glendę" - wspaniały film, w ogóle nie nudzi i trzyma w napięciu. Narzeczona Potwora i Plan 9 nie są ciekawymi filmami, może śmieszą efektami specjalnymi... :)

ocenił(a) film na 10

oglądałam Plan 9 zarąbisty film, śmieszy sam w sobie a jak już się oglądało Eda to normalnie kosmos:))))))))))))))))

ocenił(a) film na 8
Edward_D__Woood

To ty Ed?

Malignus

Zdecydowanie Plan 9 from outer space jest wart obejrzenia ale Glen or Glenda też niczego sobie. Ja uważam, że wszystkie filmy Wooda są....... hmmmmm... oryginalne.... gatunek sam w sobie. Polecam wszystkie, sama widziałam: glen or glenda, plan 9, Jail Bait, Bride of the monster, Night of the ghouls, the Violent years. I wszystkie zachwycają tym samym niezwykłym stylem, specyfiką fabuły.... no i oczywiście wszystkie są tak samo porywające :)Ten człowiek miał pasję, szkoda że nikt do końca jej nigdy nie pojął. :P

ocenił(a) film na 8
Malignus

dobrze, że jest ktoś taki jak Burton i Depp..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones