PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5347}
7,3 45 573
oceny
7,3 10 1 45573
7,9 26
ocen krytyków
Ed Wood
powrót do forum filmu Ed Wood

nie znoszę J. Deppa nawet w moherowym sweterku wygląda paskudnie, sam film jest całkiem świetny, ale obecność Deppa działa na mnie przytłaczająco.

użytkownik usunięty
yuno

ok. każdy moze wyrazac swoją opinie..!!!ja uwazam, ze Johnny jest Świetny, śliczny i wogule...!!! a powiedz ktory z aktorow podoba się tobie....bo ja uwazam, ze ładniejszego nie ma......

Cóż, mnie tam cziś wygląd kompletnie nie rusza. Liczy się gra aktorska - jak ktoś gra dobrze nie mam prawa go nie lubić. Jeśli ktoś przypomina coś typu Paris Hilton to omijam te osoby szerokim łukiem, co w jej wypadku nei jest trudne, bo jeszcze w niczym więcej niż nędznym nie zagrała.

Albertino

i mądrze waćpan prawisz;)-jednak niestety wiele osób ocenia po wyglądzie , a nie ze względu na gre aktorksą, a szkoda ;p

użytkownik usunięty
xyz_3

Och, aż mnie wzdryga na widok mojej starej wypowiedzi, straszliwie powierzchownej i dziecinnej…
Cóż mogę się wytłumaczyć jedynie straszliwym zdenerwowaniem, bo gdy ktoś mówi, że dany człowiek ( w tym wypadku aktor) jest „paskudny i przytłaczający”, to aż ma się ochotę temu zaprzeczyć, choćby w najmniej rozsądny sposób ( pisząc przeciwieństwo to wypowiedzi drugiej strony)…
Jest to mało rozsądne, cóż działanie spontaniczne wywołuje taki bieg zdarzeń …

użytkownik usunięty
xyz_3

no wiesz, aktor który umie grać musi też jakoś wyglądać. wyobraź sobie jakiegoś koszmanego brzydala, który potrafi podjąć się każdego wyzwania (czytaj: grę aktorską ma w małym paluszku). czy znajdzie on tysiące napalonych fanek? nie sądzę

ocenił(a) film na 9

tysiąca fanek pewnie nie znajdzie.. ale jesli byłby dobrym aktorem ja osobiscie bym go bardzo ceniła, ale coz no jasne i oczywiste jest ze przystojny , ładny czy jak tam jeszcze inaczej okreslic ten dar natury zawsze ma łatwiej w życiu...bo takie ono jest (;
Aczkolwiek jesli ten przystojny aktor da sie a nawetsam bardzo chce sie
obrzydzić do roli to respekt dla niego ;)

ocenił(a) film na 10

zgadzam sie z from hell. johnny nie tylko ze wszystkich aktorów jest najcudniejszy ale ogólnie w swoim życiu nie spotkalam kogos równie sliczniutkirgo, a do tego ten charakterek... mmmm
KOCHAM GO!!!

ocenił(a) film na 10
lawa_3

Film wspaniały i uważam, że właśnie dlatego, że Johnny w nim gra. Zupełnie inna jego rola. Jak patrzył, jak Lugosi gra i z tym uśmiechem machał głową z podziwu, to ja robiłam to samo na jego widok :D To jeden z tych filmów, na którym widać, jak bawi się swoją rolą. I to po prostu uwielbiam!

ocenił(a) film na 10
Polusia

Szkoda, że w tym filmie gra Depp. Bo właśnie przez niego rzesze napalonych nastolatek piszą głupoty na forum, których się czytać nie da. "Johnny, och, ach, orgazm". Po prostu żałość.

atyaty

Johnny był w tym filmie rewelacyjny, zarówno w moherowym sweterku jak i w normalnym ubraniu :). Tu liczy się przede wszystkim jego talent i to jak dobrze odnalazł się w roli najgorszego reżysera wszech czasów.

Polusia

Ludzie, przestań pieprzyć, bo aż żal (_!_) ściska. "Ed Wood" to piękny film, w którym Burton pokazał Wooda nie jako nieudacznika, a jako człowieka z pasją, który dąży do spełnienia swoich marzeń. Wy oczywiście tego nie zauważyliście, bo zapewne cały film zastanawiało was, czy Deppowi lepiej w garniturku, czy w angorowym sweterku.

Vincent_Tarantulla

Jeśli to było do mnie, to moja wypowiedź(pierwsze zdanie) była aluzją do tego, co napisała założycielka tematu. Każdy kto oglądał ten film wie, że nie chodzi w nim o to, jak Johnny wyglądał, ale o to jak grał i jak wczuł się w graną rolę. Ja np.dzięki niemu bardziej polubiłam prawdziwego Eda Wooda. Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones