PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851336}

Egzorcyzmy dnia siódmego

The Seventh Day
4,3 2 487
ocen
4,3 10 1 2487
Egzorcyzmy dnia siódmego
powrót do forum filmu Egzorcyzmy dnia siódmego

Gniot

ocenił(a) film na 4

Hm tematyka horror koscielny duzo wybacza,mam wrazenie,ze mozna tam łatwo zbudowac ciekawą fabułe.Do tego mieli kilku dobrych aktorów a wyszedł taki syf,dawno tak nudnego filmu nie widziałem,tak bardzo miałem gdzieś co sie dalej zdarzy a teraz widze po bogu,po lewej stronie jak filmweb reklamuje,ze ten film juz na DVD!!!!!! Kurde ja go zobaczyłem za darmo na piratach a i tak chce zwrotu pieniedzy za stracony czas xD

ocenił(a) film na 4
marcinpastuszynski

Filmweb ponoć drugi na swiecie najwiekszy portal o tematyce filmowej po imb( co az jest dziwne,ze inne kraje nie zrobiły czegoś wiekszego,troche duma mnie rozpiera) powinien byc wyznacznikiem co najmniej dobrej jakosci a tu widze,ze za pieniazki najgorsze gumno bedą reklamować byle zarobić

marcinpastuszynski

Może i drugi największy, ale za to pierwszy najgorszy :-). Takich bzdur jak na filmwebie nie znajdziesz nigdzie indziej. PS. I nie imb tylko imdb. Jest różnica. Mała, ale jest.

ocenił(a) film na 4
marcinpastuszynski

Słaby, nudny, źle zagrany, słabe efekty, ogląda się bez napięcia i jakikolwiek emocji, w miarę tylko chyba końcówka, ogólnie słaby film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones