PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734187}
6,5 2 372
oceny
6,5 10 1 2372
6,8 10
ocen krytyków
El Club
powrót do forum filmu El Club

Hahaha taka niska ocena a 99% glosujacych pewnie nie widzialo tego filmu. Prawda bolala i bedzie bolec, dobrze, ze ksiaza pedofile przestaja byc temtem tabu.

jemusu

Co się dziwisz? Polacy to hipokryci, cynicy itd. Zakute łby którym od pokoleń z dziada, pradziada kościół wyniszczał mózgi. Nie są zdolni do wstania z kolan bo muszą mieć swoich pastuchów banda baranów.

Aldaron87

"od pokoleń z dziada, pradziada kościół wyniszczał mózgi"

hehe mała poprawka czerwony kościół, nie ma większych oszołomów niż byłe komuchy

ocenił(a) film na 10
nawieczor

Z których bardzo wielu dziś jest rydzo-katolikami... Taka mała uwaga ;)

nawieczor

Za PRL kościółek miał się bardzo dobrze hehe

Aldaron87

Czerwony kościół został stworzony na podobieństwo czarnego, nie wiesz o tym?
Wszystkie instytucje sowieckie są skopiowane ze struktur kk.

ocenił(a) film na 10
jemusu

Może, ale z drugiej strony to wszak powolny, klimatyczny, artystyczny (choć nie skrajnie) film, a nowe filmy tego typu zazwyczaj mają tu ocenę na takim poziomie. Sprawdź oceny innych nagrodzonych w tym roku w Berlinie filmów: "Taxi-Teheran", "Body/Ciało"... Jeno "45 lat" ma nieco wyższą ocenę, za to takie "Pod elektrycznymi chmurami" jeszcze znacznie niższą". Normalka...

Sqrchybyk

Nie znoszę tego kretyńskiego pytania, ale gdzie widziałeś, bo jestem zaniepokojona, że nie ma na torrentach.

ocenił(a) film na 10
mojem

...
W kinie widziałem. Polska premiera była 6 tygodni temu.

jemusu

Rozumiem że sam zostałeś wykorzystany przez księdza i właśnie to Cię tak bardzo boli. Mnie póki co nic nie boli, taka między nami różnica. ;)

ocenił(a) film na 8
Mrok

Może po prostu szerzej otwierasz usta ;].

creep_

Typowa odpowiedź prostej wiochy.

ocenił(a) film na 2
creep_

Creep a twój odbyt jest już wild open?;)))

ocenił(a) film na 8
asmad77

Wild open? Jak nie znasz angielskiego to go nie używaj...

ocenił(a) film na 2
creep_

wide open, chociaż dziko tez może być;)Jeśli nie znasz życia to nie żyj...

ocenił(a) film na 8
asmad77

To jeszcze spróbuj przetłumaczyć swój nick, skoro tak dobrze idzie Ci nauka angielskiego. Od tyłu, czyli tak jak chyba lubisz - to prawie dumbass, a od przodu? Czyżby freudyzm?

ocenił(a) film na 8
creep_

Ten ktoś pt. asmad77 to pospolity, wygłodzony troll , ergo póty będzie prowokował (jak nie tu, to w komentarzach pod innym filmem), póki nie zniweluje deficytu własnego znaczenia.

ocenił(a) film na 8
deklinacja

Niestety to prawda. Internetowy troll z islamskim imieniem w nicku (ale tego też pewnie nie jest świadom).

ocenił(a) film na 8
Mrok

Rozumiem, że póki sam nie doświadczysz gwałtu, innej przemocy fizycznej czy chociażby bycia okradzionym, póty nie jesteś w stanie odczuwać bólu. Empatia jest Ci całkiem obca?

deklinacja

Problem w tym że nic nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 8
Mrok

Mogę odpowiedzieć Ci uzywając cierpkiej ironii (mniej ostro niż creep, ale w podobnej tonacji), lecz to stworzyłoby pole do dalszej pyskówki, a w takiej rozmowie nie zamierzam brać udziału.
Zatem rzeczowo zapytam: czego nie zrozumiałam (przy okazji: uważaj ze stosowaniem wielkich kwantyfikatorów, one są bardzo łatwe do zbicia) reagując na Twoją wypowiedź do "jemusa" - taką: "Rozumiem że sam zostałeś wykorzystany przez księdza i właśnie to Cię tak bardzo boli. Mnie póki co nic nie boli, taka między nami różnica"?
Czy ta Twoja wypowiedź nie była złośliwa?
Czy, gdyby nawet wypowiedź "jemusa" wynikała z faktu, że został wykorzystany przez ksiedza, to Twoje "mnie póki co nie boli" nie jest swiadectwem braku empatii wobec niego? Co wiecej, nie jest potraktowaniem go -potencjalnej ofiary - "z buta"?
A jesli jego wypowiedź była podytkowana tylko zwykłym współczuciem wobec tych, którzy doświadczyli za sprawą ksieży obrzydliwości róznego rodzaju, to czy rzeczywiscie ze zrozumieniem potraktowałeś ten jego protest?
Zatem jeszcze raz: czego (Twoim zdaniem) nie zrozumiałam z Twojej riposty na post jemusa?

ocenił(a) film na 2
deklinacja

a z czego wynika Deklianacjo Twoją niechęć do Kościoła? Według mnie jesteś chora osobą z uprzedzeniami... czysty antyklerykalizm...Ciekaw jestem - wyniosłaś to z domu? Czy taki bunt wieku młodzieńczego? Poważnie pytam.

ocenił(a) film na 8
asmad77

Nie pyta poważnie ktoś, kto w pytaniach zawiera tezy - w dodatku z sufitu wzięte.

ocenił(a) film na 2
deklinacja

Współczuję podejścia do życia i ......... do pytań:))))

ocenił(a) film na 2
jemusu

a swiat biznesu i ,,kultury,, nadal bezkarny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones