PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 207
ocen
7,1 10 1 27207
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

...co w życiu mu nie wyszło"- dyskusja, pytanie skierowane szczególnie do panów, zgadzacie się z tym? Co myślicie na ten temat? Podzielcie się :-D oczywiście mile widziane wypowiedzi również i pań :-P

paolka16

Boże to cytat z filmu??? w życiu większego idiotyzmu nie słyszałem

Private_Witt

No owszem i co wiecej z tego filmu :-D A ty kimkolwiek jestes moglbys sie troche nagimnastykowac i troche wysilic, bo sory ale takie komentarz "wiekszego idiotyzmu nie slyszalem" MNIE NIE RUSZA!!!

użytkownik usunięty
paolka16

cóż, myślę, że gdyby tak właśnie było, to byłby to największy afront wobec kobiety. a z drugiej strony znaczyłoby, że to kobieta jest temu winna. a wreszcie zważywszy, że to z miłością najczęściej się nie udaje, to byłby to najbardziej masochistyczna forma mściwości, jaką sobie potrafię wyobrazić.

nie wiem co CIĘ RUSZA, ale rozwinę troszkę myśl... :)
Sądząc po tym cytacie to wy kobiety macie nas facetów za jakiś nieudaczników wyładowujących swoją frustrację na kobietach heheheh i to jeszcze podczas seksu... gdybym był w stanie to bym się obraził za taki cytacik:) więc się nie zgadzam - wzięte z choinki:)(coraz bliżej święta coraz bliżej święta) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
paolka16

To stwierdzenie wydaje mi się mocno naciągane. Przypuszczalnie odnosi się do mniejszej liczby zachowań seksualnych, a nie do ogółu. Myślę że może za nim kryć się problem tej osoby która to mówi, lub do której skierowane są te słowa, ale filmu jeszcze nie oglądałem.

paolka16

Nigdy nie spotkalem sie z glupszym stwierdzeniem,kazdy facet kocha sie z kobieta w inny sposob a zalezy to od tego co do niej czuje kim dla niego jest i kim chce by dla niego byla.

ocenił(a) film na 10
paolka16

chyba chodziło o to, ze gdy facet zdobywa piekna, wspaniala kobiete to zapomina o przeszlosci i porażkach zyciowych, czuje sie bardziej wartosciowy;]

ocenił(a) film na 8
Marion_7

tak, zgadzam się - to jest tak jakby zgładził wszystkie swoje złe uczynki i niepowodzenia, wtedy czuje się, że ten akt w którym kobieta odgrywa ważną rolę, jest jak zwycięstwo w bitwie, ale to nie mężczyzna jest tym zwycięzcą lecz kobieta

ojej ale żem zamotał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones