Odtwórz Zwiastun nr 2 2:30

Zobacz Elf zwiastun

Film

2003 1 godz. 37 min.
5,7 16 126
ocen
5,7 10 16126
1 274
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
{"id":"97848","linkUrl":"/film/Elf-2003-97848","alt":"Elf","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/78/48/97848/7307841.2.jpg"}
Wychowany wśród elfów Świętego Mikołaja Buddy wyrusza do Nowego Jorku w poszukiwaniu biologicznego ojca.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Elf
Elf (2003) Zwiastun nr 2 2:30
Elf | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2003 | Film Buddy jeszcze jako niemowlę zostaje przygarnięty przez elfy Świętego Mikołaja. Gdy zaczyna dorastać, sieje spustoszenie na Biegunie Północnym z powodu swoich rozmiarów. Musi więc przenieść się do świata ludzi, dlatego wyjeżdża do Nowego Jorku w poszukiwaniu ojca i swojego miejsca na ziemi. Okazuje się jednak, że życie w wielkim mieście nie należy do przyjemności. Jego biologiczny ojciec jest chciwym sknerą, a ośmioletni przyrodni brat Buddy'ego nie wierzy w Świętego Mikołaja. Nawet bałwany nie są przyjacielsko nastawione, właściwie nie chcą się w ogóle odzywać. Najgorsze jest jednak to, że wszyscy zapomnieli, jakie jest prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia. Buddy będzie więc musiał, używając prostych elfowych metod, odzyskać rodzinę, poznać swoje przeznaczenie oraz ocalić Święta dla Nowego Jorku i całego świata.

Buddy jeszcze jako niemowlę zostaje przygarnięty przez elfy Świętego Mikołaja. Gdy zaczyna dorastać, sieje spustoszenie na Biegunie Północnym z powodu swoich rozmiarów. Musi więc przenieść się do świata ludzi, dlatego wyjeżdża do Nowego Jorku w poszukiwaniu ojca i swojego miejsca na ziemi. Okazuje się jednak, że życie w wielkim mieścieBuddy jeszcze jako niemowlę zostaje przygarnięty przez elfy Świętego Mikołaja. Gdy zaczyna dorastać, sieje spustoszenie na Biegunie Północnym z powodu swoich rozmiarów. Musi więc przenieść się do świata ludzi, dlatego wyjeżdża do Nowego Jorku w poszukiwaniu ojca i swojego miejsca na ziemi. Okazuje się jednak, że życie w wielkim mieście nie należy do przyjemności. Jego biologiczny ojciec jest chciwym sknerą, a ośmioletni przyrodni brat Buddy'ego nie wierzy w Świętego Mikołaja. Nawet bałwany nie są przyjacielsko nastawione, właściwie nie chcą się w ogóle odzywać. Najgorsze jest jednak to, że wszyscy zapomnieli, jakie jest prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia. Buddy będzie więc musiał, używając prostych elfowych metod, odzyskać rodzinę, poznać swoje przeznaczenie oraz ocalić Święta dla Nowego Jorku i całego świata.

boxoffice
$220 443 451 na świecie
$173 398 518 w USA
$47 044 933 poza USA
budżet
$33 000 000
studio
New Line Cinema (przedstawia) / Gold/Miller Productions (niewymienione w czołówce) / Guy Walks into a Bar Productions / Więcej...
data produkcji
2003
tytuł oryg.
Elf
inne tytuły
Kiedy w 1993 roku robiono pierwsze podejście do produkcji filmu, to Jim Carrey był rozpatrywany do głównej roli.
Szop pracz, który zaatakował Buddy'ego wydaje odgłosy małpy.
Kiedy Miles Finch atakuje Buddy'ego, ten opuszcza salę konferencyjną trzaskając drzwiami. Spada wtedy obraz ze ściany, który jednak w kolejnym ujęciu wisi na miejscu.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 5,5 - Czy z wami jest coś nie tak?

  McLlovin

  To jest kino familijne, czgo sie spodziewaliscie? Ten film ma wszystko co potrzebne do tego typu produkcji: humor i przesłanie.

 • Ostrzeżenie

  Resfilm ocenił(a) film na 10

  Ostrzeżenie jest wciąż aktualne.PAMIĘTAJCIE NIGDY NIE LIŻCIE ŻÓŁTEGO ŚNIEGU!

  10
  • Film świetny , Ferrell odwalił kupę dobrej roboty...

   kathalka ocenił(a) film na 9

   Kiedyś miałam przyjemność oglądać tą świetną komedię, jest lekka, niewymagająca,a Ferrell rozwalała ;).

  • bardzo fajny film , tym bardziej do pooglądania na święta :)) na komedii się tyle nie uśmiałam co na tym filmie :)

  • niedoceniony :/

   mroovku

   Scena, w której Elf testuje zabawki - większy suspens niż w Paranormal Activity :)

   7