PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003741}
6,5 12 991
ocen
6,5 10 1 12991
2 317
chce zobaczyć
Enola Holmes 2
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Po rozwiązaniu pierwszej sprawy Enola Homes (Millie Bobby Brown) idzie w ślady swojego słynnego brata Sherlocka (Henry Cavill) i otwiera własną agencję... by szybko przekonać się, że życie kobiety detektywa to nie bułka z masłem. Akceptując surowe realia dorosłości, postanawia zamknąć swój biznes, gdy nagle zjawia się sprzedawczyniPo rozwiązaniu pierwszej sprawy Enola Homes (Millie Bobby Brown) idzie w ślady swojego słynnego brata Sherlocka (Henry Cavill) i otwiera własną agencję... by szybko przekonać się, że życie kobiety detektywa to nie bułka z masłem. Akceptując surowe realia dorosłości, postanawia zamknąć swój biznes, gdy nagle zjawia się sprzedawczyni zapałek bez grosza przy duszy i daje jej pierwsze zlecenie z prawdziwego zdarzenia. Pragnie znaleźć swoją siostrę, lecz sprawa okazuje się o wiele bardziej zagmatwana i rzuca Enolę w nieznane rejony – od niepokojących londyńskich fabryk przez kolorowe sale koncertowe po najwyższe kręgi społeczne, nie wspominając o słynnym domu pod Baker Street 221B. Wpadłszy w sidła złowrogiego spisku, Enola musi zwrócić się o pomoc do dawnych przyjaciół – w tym samego Sherlocka – by rozwikłać tajemnicę. Gra toczy się dalej!

Enola Holmes 2
Zwiastun nr 2 (polski)
Enola Holmes 2
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 2 (polski) 2022-10-11T15:56:12 https://fwcdn.pl/webv/28/95/62895/62895.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/Enola2.vp9.1080p.webm
Enola Holmes 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Nancy Springer (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Netflix / Warner Bros. (niewymienione w czołówce)
tytuł oryg.
Enola Holmes 2
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.