Młody gej, porzucony w dzieciństwie przez rodziców, cierpi po rozstaniu ze swoim kuzynem. Kończy się miłosna sielanka wieku młodzieńczego. Wkraczając w dorosłość znajduje siebie w sytuacji dość zaskakującej ale jakże w tych okolicznościach pożądanej. Otóż zostaje obdarowany dużym, latającym fallusem rodzaju żeńskiego, co sprawia, że:
a. staje przed nim nowa kategoria problemów;
b. odbija jakiemuś brzydalowi babeczkę i najwyraźniej odkrywa, że taka babeczka potrafi zaspokoić szereg różnej maści potrzeb;
c. staje się bohaterem frontu oporu przeciwko typowej figurze ojca, złego, potężnego despoty z ogromnym, groźnym i paskudnym smokiem.
smacznego
d. w ciagu przeszlo tygodnia zaaznaje smaku bycia mezczyzna bez erekcji co w niedokonca pozwala mu odkryc jego wlasna orientacje sexualna wiec wyrzywa sie na arcyczarnoksiezniku wpychajac mu miecz w serce poczym upada na upadlego, zniewieściałego smoka ktory majac mysli kobiece jest jedynie transwestyta... Eraagonia - powinni tego zabronic... ekranizowac... ;]