Nie obejrzałam jeszcze filmu i chyba tego nie zrobie... jestem świeżo upieczoną czytlniczką i czytając książkę miałam wrażenie, że jest to fantastyczny thriller przygodowy ze wstwkami komediowymi.... a nie familijna papka dla 8 latków co jest zrobione z filmem. Po objrzeniu fragmentów w tv jestem przerażona!!! Przecież jak film oddawałby w połowie treść i napięcie książki byłby on dozwolony od 16 lat no sorry..... ale ten film to kicz..... a dubbing jest jego ukoronowaniem.... nienawidze jak ktoś coś niby mówi a jego usta tego nie potwierdzają.... jak te dzieci nie umieją czytać to niech przynajmniej jest lektor LITOŚCI!!!!!
Nie wiem czy ktoś CI to kiedyś mówił ale ja na pewno powiem. Film ocenia się dopiero po obejżeniu CAŁEGO filmu a nie urywków. Czy Ty liczysz że najlepsze sceny będą dawać w zwiastunach i klipach zachęcających do obejrzenia filmu? Chyba raczej nie. To nie Spiderman co po zwiastunie można było dojść do tego co jest w całym filmie! Mnie tez do konca nie przekonuja urywki ale mimo wszystko pojde na ten film i nie bede czepiala sie wlosow czy czegoś tam jeszcze innego.
Zgadzam się z moją przedmówczynią. Poa tym film dostępny jest w dwóch wersjach - z dubbingiem i z napisami, jaki więc problem z wyborem? Na dodatek wiekowe ograniczenia nie oddają tego, co się tak naprawdę dzieje w filmie. I na końcu: "ten film to kicz"... no cóż, jak możesz tak mówić, skoro go nie widziałaś? A jak będziesz się kierowała trailerami i opiniami innych to możesz sie czasami (czyt. bardzo często) srodze zawieść... W końcu każdy z nas ma inny gust i tak na przykład niektórzy szaleją wprost za "Władcą...", a inni na nim spali. Najlepiej samemu pójść do kina i sprawdzić.