PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659455}

Exodus: Bogowie i królowie

Exodus: Gods and Kings
6,1 67 489
ocen
6,1 10 1 67489
4,5 21
ocen krytyków
Exodus: Bogowie i królowie
powrót do forum filmu Exodus: Bogowie i królowie

%%%%%

ocenił(a) film na 6

Wielka Szkoda, że Christian Bale zagrał tylko Mojżesza, proponowałbym jednak żeby może i Boga zagrał. W innym filmie z kolei Russel Crowe gra Noe. Fajnie jakby zrobić spotkanie bohaterów. Oczywiście żeby każdy aktor grający postać biblijną był znany - oskarowy.
Byłby Jezus-Caviziel, Noe-Crowe, Mojżesz- Bale, Duch Święty- najlepiej Ian McKallen, Allan Rickman byłby jakimś aniołem, Ben Afflec już grał anioła to bedzie prosto, byłby też Adam - ja widzę tutaj Ryana Goslinga, i wiele wiele więcej postaci.
Żeby była taka seria jak x-men, a z czasem mixy. Mohameta lepiej nie wrzucać no bo się wkurzą muzułmanie....

Dawid_19

great idea! Zgadzam się w 100% do tego prawie oplułam ekran ze śmiechu ;) zarobiliby sryliardy dolarów na franczyźnie ;) do tego, skoro mają w planach połączyć X-menów z Fantastyczną 4, to czemu by "Holy Team" nie połączyć np ze światem ze Stargeta. Popuśćmy wodze fantazji!!!!! ;)

ocenił(a) film na 6
Black_Sheep

chciałem tylko jeszcze dodać, że film MUSI być w 3D

Dawid_19

tylko 3D?! Czemu nie 5? No wiesz, chodzi mi o te kina, co jeszcze fotelami zarzuca i bryzga Cię np parą wodną;) to byłby dopiero czad:) a ile na gadżetach by zarobili;) kubek termiczny z Mojżeszem itp. itd. ;)

ocenił(a) film na 6
Black_Sheep

Woda butelkowana Noe, laska Mojżesza, ja się dziwię, że na fb nie ma profilu Jezus (walka byłaby czy będzie jako postać fikcyjna, czy rzeczywista). :]

Dawid_19

Jeszcze Nicholas Cage, też grał anioła.

Arg

ale to miałoby być kino akcji, a nie love story ;P

Black_Sheep

W kinie akcji też grywał, włosy miał nawet jak Jezus na obrazach rozwiane (Lot skazańców) można zrobić mix.

Arg

a co do love story - chodziło mi, że jego Anioł był zakochany/malkontenty i w ogóle ;) ale jakby Lot Skazańców i Miasto Aniołów to fiu fiu fiu fiu fiu ojj coś czuję, że nawet bym do kina poszła na taki film;)

Black_Sheep

Mógłby Jana Chrzciciela zagrać, w scenie egzekucji głos podłożyłby mu Mel Gibson, krzycząc - Freeedoooooom.

użytkownik usunięty
Dawid_19

Morgan Freeman zagra Boga. Narodowcy troche sie zdenerwuja, ale co tam.

Tym bardziej, że już grał :)

ocenił(a) film na 9
Dawid_19

Spoko tekst pełen luzik taka szydera Biblijna cool, musisz być naprawdę zajefajnym kolem napisz coś jeszcze.. Jesteś taki zabawny a może i śmieszny a może żałosny...

ocenił(a) film na 6
spartanix

hihi :]

Dawid_19

No i przeciwnik holy team - Al PAcino jako szatan rzecz jasna :D

ocenił(a) film na 9
Dawid_19

Bale zagrał kiedyś Jezusa ;D

Dawid_19

hahaha genialne, dzięki, się uśmiałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones