PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659455}

Exodus: Bogowie i królowie

Exodus: Gods and Kings
6,1 67 476
ocen
6,1 10 1 67476
4,5 21
ocen krytyków
Exodus: Bogowie i królowie
powrót do forum filmu Exodus: Bogowie i królowie

Już kilka filmów oglądałem porównując z opiniami/oceną z tej strony i kompletnie nie warto na to patrzeć. Nie wiem co za ludzie tutaj oceniają oklepane filmy na 10 a naprawdę warte obejrzenia filmy zaniżają. Film to film ma się nadawać do obejrzenia, ma być ciekawy i mieć jakiś przekaz. Od historii są inne źródła jakby ktoś chciał sobie poczytać co i jak było kiedyś. A ludzie się spinają i to pod każdym filmem to samo. Gdyby było jak chcą ci co oceniają te filmy słabo i beczą w komentarzach to każdy film byłby identyczny bo musiałby po kolei zawierać dokładnie to samo i w ten sam sposób przedstawione. Myślenie nie boli.

Ten film ma wielkie przesłanie do wszystkich zaślepionych, prymitywnych ludzi by wyciągali wnioski ze swoich czynów i zastanawiali się nad tym co robią i jak żyją aby uczyli się na błędach a nie popełniali ich w kółko jak niestety ludzie do dziś robią. Prymitywna rasa ludzka przez lata nie potrafi zrozumieć, że nie wszystko czego nie dotkniemy i nie zobaczymy nie istnieje. A planeta i natura traktowana w taki sposób przez ludzi wiecznie istnieć nie będzie.

Podsumowując film jest wart obejrzenia ja osobiście tego typu filmy średnio lubię, ogólnie ciężko mi znaleźć coś co mnie zadowoli, ale to na prawdę ogląda się świetnie. W dodatku pod po zakończeniu w człowieku budzi się jakaś wiara takie uczucie, że nie jesteśmy sami i ktoś faktycznie trzema nad tym wszystkim puls. Mimo, że nie jestem specjalnie wierzący, raczej neutralny a od religii to już totalnie stronię.

Polecam!

ocenił(a) film na 8
revar1

Z filmu wynikało, że to były anomalie pogodowe i niesamowite zbiegi okoliczności , skąd więc nagle poczucie, że interweniował "palec boży" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones