PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5532}

Fan

The Fan
7,1 27 288
ocen
7,1 10 1 27288
7,0 9
ocen krytyków
Fan
powrót do forum filmu Fan

8/10

ocenił(a) film na 8

Czemu wszyscy oceniają ten film za to że zagrał tam De Niro? Owszem postać Gila zagrał świetnie - psychopatyczny fan baseballa, Stonesów i nożów, który za wszelką cenę chce żeby Giganci znów wygrywali. Mi za to bardzo przypadł do gustu wątek wspomnianego baseballa, został świetnie wykorzystany chociaż film sportowy to to nie jest. Polecam każdemu fanu ambitnego kina, moim zdaniem jeden z najlepszych filmów Tonego Scotta choć trochę mniej znany.

ocenił(a) film na 8
Porcupine_Man

Bo zagrał ją perfekcyjnie, De Niro to kameleon...zwróć uwagę na sposób jego gry, jego oczy i mimika potrafią w sekundę powiedzieć więcej niż inny aktor mówiąc coś 10 minut...jest perfekcyjny pod tym względem, potrafi z chwile przerodzić się z miłego faceta w potwora którego sam widok twarzy odstrasza, oczywiście należy wspomnieć jeszcze o jego barwie i intonacji głosu. Jest to ostania wielka rola De Niro, odrodził się dopiero w tym roku (świetna rola w 'Everybody Fine')

Film ma wiele wątków, powstał na fali sportowych i hollywoodzkich prześladowców gwiazd, wprowadzono w połowie lat 90 nawet specjalna ustawę przeciw prześladowcom i psychopatycznym fanom. Świetnie przedstawiono środowisko sportowe, społeczne, dużo wątków psychologicznych okraszone świetnym aktorstwem i niezłą muzyką. Dla mnie zdecydowanie 8/10.

ocenił(a) film na 9
peesem

popieram

ocenił(a) film na 9
Porcupine_Man

nawet nie wiem kto to ten De Niro, ale film do momentu morderstwa był zajebisty, tak trzymał w napięciu. Ale końcówka mnie rozczarowała.

ocenił(a) film na 8
Porcupine_Man

mówi się "noży", nie "nożów"... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones