PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 832
oceny
7,0 10 1 216832
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Właśnie wróciłem z seansu widze że nikt jeszcze nie zaczął, więc ja sie podziele - Świetny.
Świetna sceneria, ciesze się że przenieśli świat do Ameryki bo nie można skupiać sie tylko na Angli, mam nadzieje że w przyszłości pokarzą też inne rejony. Dalej bohaterowie, główni i poboczni - super, zwłaszcza czarny charakter. Doskonała charakteryzacja. Do tego dobra muzyka, efekty specjalne i spora dawka humoru. Wszystko co trzeba jest! Warte uwagi kino, polecam :)

GrayMan

Własnie planują, żeby kolejne części rozgrywały się gdzie indziej. Wspominany był ostatnio Paryż.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

tak ;) druga część ma być w Paryżu


a ja po seansie w IMAX i już myślę nad napisaniem opinii. Będę wzorować się na twojej z BPA omówię każdy aspekt dokładnie.


Dla ciekawości dodam że jedna rzecz jest dla mnie największym plusem. Właściwie dwie ale tej drugiej nie liczę bo była pewna.

Spoko. Ja się wybieram dzisiaj wieczorem, więc pewnie gdzieś przed północą jeszcze zamieszczę krótką opinię

użytkownik usunięty
kamilxxx09

czekam no i miłego powrotu do świata czarodziejów.


Ps.bądź czujny przy początku ze sceną z gazetą. Napisy lecą tak szybko że masakra

ocenił(a) film na 4
GrayMan

"Dalej bohaterowie, główni i poboczni - super, zwłaszcza czarny charakter" - mam nadzieje że to sarkazm. Jedyny tuta godny uwagi to charakter inni to przerysowani nudni miałcy bohaterzy i na dodatek źle zagrani.

ocenił(a) film na 4
derylepl

* zamiast charakter powinien być Newt

użytkownik usunięty
derylepl

a jeśli nie sarkazm to co? nie można mieć już swojego zdania? bo wyłapałem nutę prowokacji w twoim poście a jeśli tak masz taką nadzieję to odpowiem ci tak "nadzieja matką..... jest"

nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 4

Własnie sam sobie zaprzeczyłeś bo to ty negujesz moje zdanie, a ja twoje logicznie skrytykowałem podając argumenty i liczyłem na dyskusję na poziomie ... ale się przeliczyłem.

użytkownik usunięty
derylepl

Tak oczywiście bardzo logicznie skrytykowałeś zarzucając komuś twoje nadzieje na sarkazm w czyimś poście... mogę powiedzieć to samo niestety... ale czego ja się spodziewałem po filmwebie

ocenił(a) film na 4

Kolejne dziecinne argumenty... chwila ty nie masz argumentów powtarzasz tylko co ja pisze. Najpierw podrośnij a potem wchodź w dyskusje, a i opanuj swoje wybujałe ego bo czujesz się "urażony" bo napisałem że mam nadzieje że twoja opinia to sarkazm :)

ocenił(a) film na 4
derylepl

a i jak powołujesz sie na post to powołuj sie na cały a nie na część.

użytkownik usunięty
derylepl

tak czuję się urażony. Masz z tym problem?

ocenił(a) film na 4

Polecam udać się do terapeuty albo przestać trollować albo idź już spać bo ludzei w twoim wieku powinni już spać :)

użytkownik usunięty
derylepl

sam się udaj do szkoły i naucz się co to znaczy jest szanować zdanie innych...

ocenił(a) film na 8

ale żeście panowie strollowali.

użytkownik usunięty
GrayMan

sam zaczął w twoją stronę... nawet się jego oceny nigdzie nie doczepiłem wręcz mam ją w nosie :)

użytkownik usunięty
derylepl

poza tym nie kłam... nigdzie nawet się nie doczepiłem ani twojej oceny ani zdania... doczepiłem się że zaczynasz wypowiedz od słabej prowokacji. Oceniaj sobie film jak chcesz mało mnie to obchodzi płakać nie zamierzam. Załóż sobie multikonta i na każdym obniżaj ocenę też mnie to nawet nie interesuje...

ocenił(a) film na 4

Nie jestem takim idiotom i dzieckiem jak ty. Filmweb jest od 13 roku życia :)

użytkownik usunięty
derylepl

też nie jestem dlatego zaprzeczyłem na kłamstwo... proste

ocenił(a) film na 8
derylepl

Ok, John Voit wypadł blado tu sie zgodze.. no i troche emo Ezra Miller. Ale cała reszta na plus, szczególne wyrazy uznania dla Collina Farrela (Graves), Dana Foglera (Kowalski) i Eddy Readmayne (Newt)

ocenił(a) film na 4
GrayMan

Newt i kowalski jeszcze byli okay ale cala reszta... moim zdaniem bardzo blado. Te dwie siostry (w szczeglonosci ta aurorka) to byla porazka a o millerze to sie lepiej nie wypowiadam bo sie tylko zdenerwuje XD ale powiem w skrocie moj kot lepiej by go zagral

użytkownik usunięty
derylepl

o i teraz mogę się spokojnie wypowiedzieć trzeba było od razu co do sióstr zgodzę się Tina bardz mi przypomina Hayley Atwell ... i z wyglądu i z charakteru tyle że jest to magiczna postać bo jest czarodziejką... jej siostra drażni na początku ale potem całkiem spoko... moim zdaniem a teksty "przecież dostali kakao" były zabawne hehe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones