PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 832
oceny
7,0 10 1 216832
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Nie ma w nim tego czego szukałem. Brakuje klimatu magi i warsztatu twórczego. Niestety wiele sobie po tym filmie obiecywałem a dostałem odgrzewanego kotleta. Nie warto czekać i mówię to jako osoba która wie coś więcej na temat kina od przeciętnego zjadacza chleba. 3/10. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 7
wally_walter

Abstrahując od tego, że "widziałeś" film na pokazie przedpremierowym, nazywasz się osobą, która wie więcej na temat kina niż przeciętny zjadacz chleba. Sprawdzam. "Ciacho", "Śmoleńsk", "Last Minute" oceny 9(!), a "Wyspa Tajemnic", "Chłopcy z Ferajny" i "Bogowie" oceny 3. Człowieku, serio? Czy to jakiś troll?

sobota99

Osoby idące pod prąd społecznym oczekiwaniom zawsze są krytykowane przez tych maluczkich, co to za dużo o kinie nie wiedzą. Niestety. Zdążyłem się do tego przyzwyczaić a biorąc pod uwagę że polskie społeczeństwo to w 99% kinematograficzni amatorzy to ciężko o zrozumienie odważnych bezkompromisowych decyzji w ocenach które widnieją na moim profilu. Ci którzy wiedzą coś więcej w tej dziedzinie doceniają moją odwagę w ocenach i własne zdanie . Musisz się jeszcze wiele nauczyć na temat sztuki filmowej . Wiele jeszcze przed tobą oj wiele.

ocenił(a) film na 7
wally_walter

Dalej nie potrafię uwierzyć, że to tak na serio. No ale być może tak jest. Jedno mnie nurtuje, kim są ci, co wiedzą więcej w dziedzinie kina? Uchyl rąbka tajemnicy jak ważną postacią kina jesteś. Jeszcze jedno, jak Ci się podobało "Kac Wawa"? :)

użytkownik usunięty
sobota99

Tak to niestety troll :(

użytkownik usunięty
wally_walter

jak wszedłem w twoje oceny myślałem że zemdleję... jak można tak nisko ocenić spotlight zaginioną dziewczynę wyspę tajemnic chłopcy z ferajny jesteś trollem jakich mało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones