PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31993}
6,5 6 573
oceny
6,5 10 1 6573
5,0 4
oceny krytyków
Flash Gordon
powrót do forum filmu Flash Gordon

Obejrzałam trzykrotnie. Raz jako małolata jęcząc z zachwytu, drugi raz jako nieco strasza małolata z
wielkim rozczarowaniem i ostatnio ponownie odkrywając uroki filmu. Tu wszystko jest wspaniałe,
pretekstowy scenariusz, efekty specjalne, kostiumy, aktorstwo, zwroty akcji... Wielkie dzieło!

fioletowa_822

To skąd ocena 2?

fioletowa_822

Po prostu panna fioletowa użyła tajemną moc Sarkazmu;D pozdr

ocenił(a) film na 8
Tessoq

Coś jej sie pochrzaniło chyba z ta oceną :) Może ma myszke z tesco za 2.99 , one same potrafią przeskoczyć :P

weronikax25

To byłoby zbyt proste, wyczuwam bardziej skomplikowaną intrygę:D:D pozdr

weronikax25

Hahaha trafilem tu skaczac po forach i odpowiadam na wiadomosc i co widze? Ciebie :D zycie potrafi zaskoczyc... :D btw- niektorzy jako gorna skale przyjeli sobie "1" a "10" to najslabszy:)

ocenił(a) film na 8
zachar21

Mówiłam ,że w życiu różnie bywa :) Także jak się spotkamy razem na tonącym jachcie do Puerto rico , to nie bądź zaskoczony :))) ...o wlaśnie, ta odwrotna skala to też może być rozwiązanie :)

weronikax25

"mówiłam" to rodzaj żeński. znaczy taki że wiesz...że bez tego co mają faceci. Hmmm....życie zaskakuje...zaskakuje.... :D:D:D:D:D
btw czemu tutaj mi się wyświetla weronikax25 a u mnie pod filmem hannamontana? To bardziej skomplikowane niż puzzle z 64 czesci :/

ocenił(a) film na 7
fioletowa_822

Przede wszystkim wspaniała muzyka: QUEEN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones