film

Freddie Mercury - ostatni rozdział

Freddie Mercury - The Final Act
2021
1h 30m
7,2 213
ocen
7,2 10 1 213
Show musi trwać - aż do ostatniego aktu. Po przedwczesnej śmierci Freddiego Mercury’ego pozostali członkowie zespołu Queen zorganizowali specjalny koncert, aby oddać hołd... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Freddie Mercury - ostatni rozdział zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Film zdobył nagrodę Emmy oraz 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody

Show musi trwać - aż do ostatniego aktu. Po przedwczesnej śmierci Freddiego Mercury’ego pozostali członkowie zespołu Queen zorganizowali specjalny koncert, aby oddać hołd zmarłemu i przeciwstawić się stygmatyzacji osób z wirusem HIV. W historycznym wydarzeniu wzięli udział ponadto Elton John, George Michael i David Bowie.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

O ostatnich latach życia Freddiego, epidemii HIV i kulisach wielkiego koncertu na cześć lidera Queen, który odbył się na Wembley w 1992 r., czyli 30 lat temu. Wzruszający hołd dla Mercury'ego, wiele słynnych gadających głów i, ale i bliskich wokalisty. Dobrze przypomnieć sobie wielkiego artystę i wyjątkowy koncert.

freddy nie żyje, koniec koszmaru.. przynajmniej w opinii szturmówki kościoła rzymskokatolickiego, dla którego plaga sida to kara boska za grzeszki rozwiązłości..

Zgasiłem po pół godziny, ponieważ liczyłem na kolejny, świetny dokument o Freddim a nie pierdo****e o pe****ch i AIDS! Szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones