PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847038}

Góra w ogniu

Tian Huo Wei Qing
5,1 1 360
ocen
5,1 10 1 1360
Góra w ogniu
powrót do forum filmu Góra w ogniu

żenada

ocenił(a) film na 3

To jest tragedia poziom głupot scenariuszowych i klisz jest masakryczny. Gra aktorska na poziomie naszych "Trudnych Spraw" , efekty słabe . 3/10 i podziwiam dających po 8 i 9 bo lubię lekkie rozrywkowe kino ale ten film to katastroficzna żenada

rael_76

Co do aktorstwa to pozwolę się nie zgodzić. Jasne, nie wszyscy zagrali wyśmienicie, ale ogólnie poziom był bardzo wysoki.
Efekty miodzio.
I jak było w moim przypadku film mnie tak wciągnął, że o jego w pewnych momentach głupocie zorientowałem się dopiero po skończeniu seansu. Temu nie wpłynęło to zbytnio na moją ocenę. A i w Trudnych Sprawach to tego nawet aktorstwem nie można nazwać. ;)

ocenił(a) film na 3
Radek_Traczyk

Może przesadziłem z tymi Trudnymi Sprawami ale tutaj aktorstwo też było mega słabe , oczywiście każdy może mieć swoje zdanie :). Uwielbiam kino azjatyckie a tutaj nie było niczego oprócz ładnych widoczków CGI ( co akurat chińczycy potrafią a tutaj to też nie było dopracowane)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones