PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37601}

Głęboka czerwień

Profondo rosso
7,1 6 641
ocen
7,1 10 1 6641
7,1 15
ocen krytyków
Głęboka czerwień
powrót do forum filmu Głęboka czerwień

Bohaterowie zachowujący się jak idioci (kto normalny biegnie od razu na miejsce zbrodni, przecież morderca może dalej tam być i zrobić ci krzywdę, czyż nie?), pakowanie się w tarapaty choć wiadomo, że morderca zapewne wie, że to ty próbujesz go zdemaskować (i nie masz żadnej obstawy) - co więcej czekasz do następnego dnia by ktoś odkrył znalezionego przez ciebie trupa (podczas gdy w realu można by zostać posądzonym o zrobienie tego po zostawieniu odcisków palców), kiczowate efekty (choć tego akurat się spodziewałem po włoskim filmie z lat 70-tych w tym gatunku), rzadko odczuwana przeze mnie atmosfera strachu (choć parę scen rzeczywiście mnie trochę przestraszyło), irytująca scieżka dźwiękowa (muzyka zespołu Goblin pasowała jak piernik do wiatraka) - dzieję się jakaś zbrodnia - a tu na pełen regulator leci jakiś "rockowy muzak".


No i nie wykorzystany wątek telepatyczny, miałem nadzieję, że faktycznie będzie się przewijał w trakcie, a tu lipa. 

_minotaur__

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

_minotaur__

Włącz internety i zobacz jacy ludzie potrafią być debilni,panienki robią z siebie lalki ,wypinają sraki do idiotphonow,liza kible w ramach czelendzu a ty się Dziwisz że ktoś pod wpływem andrealiny pobiegł ja miejsce zbrodni?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones