plakat filmu Głęboka czerwień

Głęboka czerwień

Profondo rosso
7,2 5 376
ocen
7,2 10 1 5376
4 676
chce zobaczyć
7,7 9
ocen krytyków
{"rate":7.66667,"count":9}
{"type":"film","id":37601,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/G%C5%82%C4%99boka+czerwie%C5%84-1975-37601/tv","text":"W TV"}]}
Głęboka czerwień
 • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

  oferta
  Sprawdź szczegóły
 • Nowe Horyzonty - https://www.nowehoryzonty.pl/vod

  wypożycz
  za 9,90 zł
 • Moje eKino - https://mojeekino.pl

  wypożycz
  za 15 zł
 • FlixClassic - https://flixclassic.pl

  abonament
  za 12,99 zł


Helga jest niemiecką telepatką, która przyjechała do Rzymu na pokaz swoich umiejętności. Podczas występu wpada w panikę, gdyż wyczuwa na sali obecność psychopatycznego mordercy - pokaz zostaje przerwany. Jeszcze tego wieczoru Helga zostaje zamordowana w swoim apartamencie. Marc Daly, pianista i kompozytor, który jest świadkiem okrutnegoHelga jest niemiecką telepatką, która przyjechała do Rzymu na pokaz swoich umiejętności. Podczas występu wpada w panikę, gdyż wyczuwa na sali obecność psychopatycznego mordercy - pokaz zostaje przerwany. Jeszcze tego wieczoru Helga zostaje zamordowana w swoim apartamencie. Marc Daly, pianista i kompozytor, który jest świadkiem okrutnego mordu, postanawia rozwiązać zagadkową śmierć Helgi. Spokoju nie daje mu obraz, który widział w czasie zbrodni, a który znikł razem ze sprawcą. Razem z dziennikarką postanawia rozpocząć prywatne śledztwo. Od tego momentu zaczyna się niebezpieczna gra z psychopatą.

Głęboka czerwień zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.