PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114816}

Głosy zza ściany

Wall of Secrets
5,8 213
ocen
5,8 10 1 213
Głosy zza ściany
powrót do forum filmu Głosy zza ściany

Pierwsze minuty filmu w pozytywny sposób odbierałem.Można było tam poczuć od czasu do czasu dreszczyk emocji ...

Niestety w filmie pojawiła się masa błędów.Nie wiem jakim cudem kamera znajdująca się za lustrem mogła cokolwiek nagrywać ,ani po co gościu z policji przyglądał się przez te okno(przecież ,zawsze jest możliwość ,że ktoś go zauważy ,a dom był cały pod nadzorem kamer).Jak ten policjant grzebał w ich rzeczach ,a ona to zobaczyła ,po prostu wpierw się na nią rzucił ,a później uciekł ,każdy ze zdrowymi zmysłami odrazu chyba opowiedziałby o zaistniałym wyjściu ;]

A no i brakuje mi tu jakiegoś porządnego zakończenia jak na thriller ,zwykły happy end niestety nie przekonuje mnie do filmu ... ;)

Na dzień dzisiejszy myśle ,że ocene 4/10 jest w sam raz jak na ten seans :)

ocenił(a) film na 2
Rahuene17

Kamera mogła nagrywać za lustrem obraz,lustro weneckie czy fenickie -tak to się chyba nazywa.

Ogólnie film jest słaby, wcale nie trzyma w napięciu, miałam ziarenko nadziei, że ciemna strona mocy wygra, ale jak zwykle szmelcowaty hamerykańcowy happy end. Początek niezły a reszta tragedia.I tyle mam do powiedzenia.
3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones