PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123404}

Galaktyka grozy

Galaxy of Terror
4,7 1 512
ocen
4,7 10 1 1512
5,5 4
oceny krytyków
Galaktyka grozy
powrót do forum filmu Galaktyka grozy

... to i tak wiele scen pozostało mi w pamięci np scena gwałtu przez robala i obcięta ręka. Klimat również niczego sobie. Kiedyś oglądało się to co się trafiło na VHS i mogę stwierdzić że nawet taki hłam w dużym stopniu uksztaltował mój gust filmowy.
Czekam na propozycje, jakie najgorsze najbardziej kiczowate i głupie filmy podobały wam się najbardziej.

kotlet_filmowy

Tak scenę gwałtu przez robaka i motyw z ręką też pamiętam, zresztą dla mnie ten film jest ewidentnym pierwowzorem Kuli w kilku miejscach
Co do gniotów i kiczu który mi się podobał...
seria Citters na przykład, Dracula 2000, Sin Eater

kotlet_filmowy

ogladalam ten film po kryjomu z kuzynka nawet nie pamietam ile mialam lat ale scena z robalem zapadla mi w pamiec tylko ze wtedy pojecia nie mialam ze to byl gwalt raczej jakies mietoszenie czy cos;) i jeszcze inny tytul zamiast galaktyka grozy to byla planeta gwaltu. dopiero niedawno znalazlam ten film i przyznam dziwnie sie go oglada po latach...

kotlet_filmowy

HEHE dokładnie te dwie sceny też pamiętam i zreszta jedyne sceny z tego filmu :D na vhs z wypożyczalni, masakra jak teraz sobie na Youtube właczyłem urywki że to oglądałem i pamietam ze nie jeden raz to wypożyczałem heh :) pzdr

kotlet_filmowy

Jaka obcięta ręka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones