PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674255}

Gang Wiewióra

The Nut Job
6,0 12 739
ocen
6,0 10 1 12739
4,0 2
oceny krytyków
Gang Wiewióra
powrót do forum filmu Gang Wiewióra

Wie ktoś coś o premierze tego filmu w naszym kraju? Oraz jaki będzie jego polski tytuł? "Misja Orzech", "Orzechowa Robota", "Operacja Orzech" czy całkiem inny nie mający nic wspólnego z tłumaczeniem z oryginału jak w przypadku "Dirty Dancing"?

Siachu

Premiery kinowe
Polska 04 lipiec 2014
USA 17 styczeń 2014

użytkownik usunięty
Siachu

w sieci już jest dostępny póki co w angielskiej wersji , więc jakaś chwila i będą polskie napisy

Już jest w napisami pl

użytkownik usunięty
Artur7335

wiem... komentarz pisałem 16 marca , napisy są od 3 dni...

ocenił(a) film na 6
Siachu

W sieci na innych polskich portalach filmowych pojawił się polski tytuł tego filmu. Polska tłumaczy go - "Gang Wiewióra".
... w sumie trochu sens ma...:-)

ocenił(a) film na 6
Siachu

A drugiego dnia po moim spostrzeżeniu co do tytułu, filmweb dodaje tytuł "Gang Wiewióra" :-)

ocenił(a) film na 4
Siachu

hehe "Operacja orzech" nawet fajnie brzmi, bo "Gang wiewióra" to zaś lipa. A Wirujący sex przebił wszystko! :)

ocenił(a) film na 7
Siachu

Gang wiewióra mozesz obejrzeć cały na joogle pl, w polskiej wersji. Ja osobiście najlepiej lubię bajki Pixara, jak Merida czy Wall-e , wiewiór nie zrobił na mnie wrażenia, na pewno nie jest na wyjście do kina, ot taki sobie filmik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones