PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674255}

Gang Wiewióra

The Nut Job
6,0 12 739
ocen
6,0 10 1 12739
4,0 2
oceny krytyków
Gang Wiewióra
powrót do forum filmu Gang Wiewióra

Z fabułą trochę się zbliżyli do Skoku przez płot, tylko szopa zamienili na wiewiórkę. Ani śmieszne, ani
specjalnie wciągające - ja się wynudziłam, chociaż to oczywiście film adresowany do młodszych
widzów. Animacja, kolorystyka - takie sobie (aż chce się zapłakać za Gdzie jest Nemo). Morał bajki
też jakiś niespecjalny - z jednej strony mowi nie kradniej, z drugiej strony kradzież zostaje
nagrodzona. Wątek z ludźmi uważam za zupełnie niepotrzebny. Ech. A mogła być z tego świetna
animacja.

cumartesi

Już zwiastun pokazywał, że arcydzieło to nie będzie...

cumartesi

Oryginał, zawsze pozostanie oryginałem, wiadomo. Skok przez płot jest animacją, którą żadna inna bajeczka nie przebije. Nawet z nie wiadomo jakim dubbingiem.

cumartesi

to chyba podróba skoku rpzez płot na siłę robiona pod dzieci i żeby był humor "i dla starszych" jak żenujący gangam i widocznie był to film nietrafiony na szczęście

ocenił(a) film na 9
Martin_Hart

Mi akurat ta sekwencja w całości się spodobała, może przez to że widziałem zwiastun tego gangam który był żenujący i spodziewałem się kompletnego dna a tutaj w filmie fajnie to pasowało + napisy końcowecałkiem fajnie

cumartesi

A czego się spodziewałeś? Zwiastun skupia się na żartach o pierdach. To animacja bardzo pod dzieciaków.

crazy_race

Nie widziałam zwiastunu - zdecydowałam się obejrzeć po zachęcającym opisie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones