PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674255}

Gang Wiewióra

The Nut Job
6,0 12 730
ocen
6,0 10 1 12730
Gang Wiewióra
powrót do forum filmu Gang Wiewióra

Jako fan animacji tą oceniam bardzo słabo … temat kiepski, wykonanie marne jak na dzisiejsze czasy, dialogi takie sobie, scenariusz jeszcze gorszy. Dobre dla małych dzieci, które cieszą się, że coś skacze po ekranie.

ocenił(a) film na 7
kitikonti

a według Ciebie dla kogo ta animacja jak nie dla dzieci...??

ocenił(a) film na 3
carnivore1

dobra Animacja powinna cieszyć nie tylko małe dzieci, zwłaszcza te, które wyświetlane są w kinach ... myślałem , że jest to oczywiste

ocenił(a) film na 7
kitikonti

małe dzieci wyświetlane w kinach...nie mam więcej pytań...

ocenił(a) film na 3
carnivore1

Animacje w kinach ... daj sobie spokój z postami bo zaśmiecasz tylko tematy. Wyraziłem swoje zdanie na temat kiepskiej animacji, która nie wnosi nic nowego i ciekawego i na tym zakończyłem. Komentarze w takim stylu są żałosne. Masz pewnie z 10 lat, uwielbiasz 'Gang Wiewióra' szanuje to ... włącz po raz dziesiąty i bądź szczęśliwy.

ocenił(a) film na 7
kitikonti

ton wypowiedzi i ogólna dyskusja na temat animacji dla dzieciaków w jaka się wdajesz utwierdza mnie że jedyna osoba w tym gronie będącą dzieckiem jesteś ty, albo przynajmniej stwarzasz takie wrażenie. Taki z Ciebie fan animacji jak zapewne połowa osób wypowiadających się na forach dotyczących kinematografii. Co do animacji o której piszesz o zastanawia mnie co oglądałeś bo na pewno nie Gang Wiewióra. Fabuła osadzona w latach rozkwitu "gangsterki" z USA już jest ciekawa sama w sobie. Postacie nakreślone dobrze, dobrze wykonane i wyraziste jak na obecne czasy (to nie Final Fantasy). Wyraziłeś swoje zdanie ja wyraziłem swoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones