PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769680}
6,2 20 599
ocen
6,2 10 1 20599
4,7 3
oceny krytyków
Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz
powrót do forum filmu Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz

Ogląda się bardzo fajnie, film luźny, obsada aktorska dobrze dobrana, a do tego kilka momentów gdzie można się uśmiać. Ogólnie polecam ! ;)

color_full_girl_

Czy można obejrzeć z dziećmi? Tzn czy są "nieprzyzwoite sceny" albo wulgaryzmy?

kasiabeier

Nieprzyzwoitych scen raczej nie ma, a co do wulgaryzmów, to jest kilka scen w których bohaterowie używają "wulgarnych" słów.Moim zdaniem nie jest na tyle wulgarny, żeby nie obejrzeć z dziećmi,ale to już zależy od Ciebie. Pozdrawiam ;)

color_full_girl_

Dziękuję

ocenił(a) film na 5
color_full_girl_

Mi, szczerze powiedziawszy, nie podszedł główny bohater droga Wiko. W ogóle nie przepadam za Adamem DeVine. Jego mimika mnie odstrasza nie wiedzieć czemu. W przeciwieństwie do na przykład mojego ulubieńca Carreya. I absolutnie nie to żebym porównywał, zarówno kunszt komizmu, jak i dorobek filmowy obu panów. Sam film prosty, acz nieszkodliwy.

ocenił(a) film na 7
color_full_girl_

Jeżeli seans tego filmu kończysz z usmiechem na twarzy to znaczy, że było całkiem dobrze :) miłe zaskoczenie, ale przyznam się, że od razu wyczułem zakończenie :P Pani fotograf była bardziej w moim typie od początku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones