PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 773
oceny
7,7 10 1 22773
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Kiedy bohaterowie śpiewają wydaje mi się, że to nie ci sami aktorzy śpiewają, bo głosy zwłaszcza kobiet nie są zbyt podobne. A wy jak sądzicie?

I druga sprawa, czy wie ktoś gdzie można znaleźć tą piosenkę, która leci w podkładzie np. kiedy Aman spotyka Nainę nad rzeką (zaraz po tym kiedy Naina dowiaduje się prawdy) ?

vane2sa

Eee... tak w ogóle to aktorzy nie śpiewają, tylko zwykli piosenkarze. A to z playbacku leci... Chociaż SRK sam śpiewał kilka piosenek ale w innych filmach...

Madleen

Piosenkę tytułową "Kal ho na ho" wydaję się, że śpiewa sam SRK.

_Summer_

Ehh... Tą piosenkę śpiewa Sonu Nigam...

vane2sa

Trudno wymagać, żeby aktorzy oprócz wykonywania skomplikowanych układów choreograficznych mieli jeszcze śpiewać..., a szkoda ;/

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Eee...dlaczego szkoda...Co prawda na początku był to dla mnie szok, że to nie oni śpiewają, ale teraz myślę że to najzupełniej normalne. Trudno byłoby chyba znaleźć takich aktorów za wielu, którzy nie dość że wyglądają świetnie, grają, tańczą to jeszcze potrafią śpiewać :) Choć zdarzają się i takie przypadki :) SRK cośtam podobno kiedyś zaśpiewał, że podobno w 'Donie' piosenkę 'Kaike...' ale to też nie wiem. Na youtubie kiedyś znalazłam jak na jakimś festiwalu śpiewa swoim głosem piosenkę tytułową z 'KHNH'...Abhishek w 'Bluffmasterze' zaśpiewał jedną piosenkę, Farhan Akhtar w 'Rock on!!' zaśpiewał praktycznie wszystkie piosenki (koleś ma super głos) czy chociażby mój ukochany Siddharth, który często w swoich filmach wykonuje choć z jedną piosenkę ('Bommarillu', 'Aata', 'Chukkallo chandrudu', 'Oy!'). I takich przypadków pewnie jeszcze jest kilka.

ocenił(a) film na 9
vane2sa

Fajnie, że ktoś poruszył ten temat, bo właśnie sama się nad tym zastanawiałam. Oglądam bollywoodzkie filmy od niedawna i jestem jeszcze mało zorientowana w tym temacie. A np. w Veer- Zaarze (polski tytuł tej piosenki to chyba będzie Jestem tu) i w CZasem słońce, czasem deszcz - czy to też playbacki?

ocenił(a) film na 10
f_anka

"Dil chahta hai"

Jaką piosenkę i z jakiego filmu śpiewały babcia z jej koleżankami, gdy nauczyły się śpiewać?

ocenił(a) film na 10
Seniorita_Paulita

ojojoj to nie w tym temacie, więc tego posta nie było :P

Miało być: tak, to też playback, mogłoby się wydawać, że nie, bo Shahrukh ma często jednego swojego piosenkarza playbacku, i jego głos w piosenkach brzmi mniej więcej tak samo.

Seniorita_Paulita

Tez zauważyłam, ze niemal w każdym filmie głos SRK jest taki sam. Sprytnie to wymyślili.

ocenił(a) film na 9
_Summer_

Acha, dzięki. A co z Saifem Ali Khanem (nie wiem czy dobrze odmieniłam imię) jego głos w piosenkach (w KHNH, S-M)rownież bardzo pasuje do jego glosu, niemal tak samo, jest dość charakterystyczny.

ocenił(a) film na 9
f_anka

Na szczęście Saif nie śpiewa naprawdę. To byłaby taka sama tragedia jak u Shahrukha.

Seniorita_Paulita

to utwór z Devdas "Maara Dala"

ocenił(a) film na 10
vane2sa

O ile wiem aktorzy prawie nigdy w tych filmach sami nie śpiewają. Zauważ ,że w wielu filmach różne kobiety mają taki sam głos... Czytałam że jedynie Amitabh Bachchan śpiewa na planie i jeszcze podobno w jednym filmie Shahrukhan ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones