PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39132}

Ghoulies w koledżu

Ghoulies III: Ghoulies Go to College
4,4 249
ocen
4,4 10 1 249
Ghoulies w koledżu
powrót do forum filmu Ghoulies w koledżu

To już była komedia

ocenił(a) film na 5

3 część zupełnie nie straszyła i nie była krwawa. To była łagodna komedyjka, nawet można powiedzieć, że dla dzieci, gdyby nie to, że było dużo scen z gołymi panienkami w koledżu i dwie sceny z wyrywaniem twarzy i języka. Część 1-sza "Ghoulies" była totalnie nudna. Część 2-ga była już dużo lepsza, bo akcja działa się w lunaparku i tytułowe ghouliesy krwawo rozprawiały się ze swoimi ofiarami. Niestety ale w części trzeciej w ogóle nie było krwawych scen, a jedynie wspomniana już scena z rozciągnięciem języka i druga - z rozciąganiem twarzy pewnej laski pod prysznicem. W ogóle scen z gołymi panienkami to nie brakowało. No i nieraz były to ciekawsze sceny z gołymi tyłkami i cyckami, niż reszta filmu. W ogóle fabuła opierała się głównie o rywalizację między sobą dwóch bractw z dwóch akademików i scen z ghouliesami było niewiele. I jeszcze ten głupi profesorek, który zbzikował i rozkazywał co miały robić te trzy potworki. Spośród aktorów znane osoby to Stephen Lee (znany np. z "Robocopa 2") i Jason Scott Lee (znany głównie z roli w filmie "Smok: historia Bruce'a Lee").
Ehh, film ma typowy klimat komediowy i studencki jak chociażby seria "Zemsta frajerów", bo horroru i straszniejszych scen jest tu naprawdę niewiele. Moja ocena: 5/10 i to jest max co mogę dać temu filmowi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
RPKPROSTO

Nagrałem sobie z kanału Polsat Film.

ocenił(a) film na 10
Axel

lol, leciało to niedawno? przegapiłem?

ocenił(a) film na 5
RPKPROSTO

Wiele razy już leciało.

ocenił(a) film na 10
Axel

na filmweb było podane? napisz bo ostatnio nie zaglądałem na filmweb

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones