PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1413}

Gia

7,5 32 159
ocen
7,5 10 1 32159
6,4 5
ocen krytyków
Gia
powrót do forum filmu Gia

Gia Marie Carangi

ocenił(a) film na 10

Co sądzicie o niej jako o osobie? Moim zdaniem była bardzo "normalna", naturalna, nawet u szczytu kariery. Niestety narkotyki ją zabiły. Smutne, bo umierając miała 26 lat. Umierała tak naprawdę samotnie. Nie miała nikogo bliskiego przez całe życie. A chciała być kochana. Jak w filmie pokazano, Gia była lesbijką. Mowiono jednak tylko o związku z Lindą.

Na wikipedia przyczytać:
"Pozostawała w długotrwałych związkach z kobietami (Sandy Linter – wizażystką, następnie Elyssą Golden – narkomanką poznaną na odwyku w 1981 roku)."

użytkownik usunięty
Enemie

Co o niej sądze? Uważam, że nie wykożystała szansy jaką dostała od losu. Miała urodę, była naprawdę piękna, po oglądniąciu filmu oglądałam jej zdjęcia, naprawdę prześliczna, Angelina nie dorasta jej do pięt. W dodatku była sławna mogła naprawdę bardzo daleko zajść. Irytowały mnie niektóre jej zachowania np. jak wyciągnęła nóż i wyryła na biurku swoje imie, przewrażliwiona na swoim punkcie. Ale też bardzo poruszająca historia i po raz kolejny pokazuje jak narkotyki niszczą życie.

Szczególnie przypadła mi do gustu gra aktorki wcielającej się w postać Lindy.

ocenił(a) film na 8

Mi też bardzo się podobała postać Lindy. Elizabeth Mitchell boska w tej roli:)

ocenił(a) film na 9

Tak, zgadzam się. Niepotrzebnie wyryła swoje imię na biurku, nie sądzę by Carangi w rzeczywistości to zrobiła. Film ten uwielbiam, bardzo szkoda, że tak potoczyły się jej losy, była fajną wrażliwą bardzo osobą.

ocenił(a) film na 7
Enemie

Opis filmu: "Burzliwe życie (...) niezależnej i pięknej kobiety, która stała się jedną z legend świata mody."
Niezależnej? W jaki sposób? Zależna od narkotyków, ludzi - wydała mi się strasznie samotna.
Film na 6/7, ale Angelina na 8/9 - bardzo dobra rola

ocenił(a) film na 7
EK28

P.S. Nie oceniam jej negatywnie. Po prostu słowo "niezależna" najmniej do niej pasowało (bazując tylko na podstawie filmu). Wydała mi się smutna, przestraszona i samotna :(

EK28

I skrajnie toksyczna.

Enemie

Chyba była bi, bo wiązała się też z mężczyznami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones