2 godz.
7,5 29 923
oceny
7,5 10 29923
20 312
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
{"type":"film","id":1413,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gia-1998-1413/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Gia
 • Moim zdaniem życiowa rola Angeliny.. Pomimo mojej wielkiej sympatii jaką ją darze trzeba przyznać, że aktorką wybitną nie jest, można nawet powiedzieć, że jest przeciętna.. Ale w tym filmie naprawdę była bardzo dobra.

 • Nitisara29 polecam Ci zatem Girl, interrupted, w tym filmie Angelina również zagrała świetnie :) Co do jej przeciętności, zgodzę się jesli chodzi o nowsze produkcje, być może mój osąd wynika z charakteru rół, w jakich ją obsadzano :)

 • maciekb80 ocenił(a) ten film na: 9

  Nitisara29 Polecam " Oszukana " choć pewnie już widziałaś

 • Nitisara29 Nie wiem jeszcze jak zagrała, bo dopiero zamierzam się zabrać za ten film, ale pierwsze moje wrażenie jest takie, że Angelina kompletnie nie pasuje do roli z wyglądu. Prawdziwa Gia była śliczna, Angelina wygląda tu sexy, prowokująco, nawet wulgarnie i na pewno nie ładnie.

 • Morska_Bryza a jak chcesz definiować ładność? Bo dla mnie Jolie jest ładniejsza.

  A jeśli chodzi o wybitność to też coś nie bardzo. Proponuje obejrzeć Angeline w kilku filmach dramatycznych sprzed 2010. Jest zdecydowanie jedną z bardziej utalentowanych aktorek ostatnich dwóch dekad. Z nowszych rzeczy to w Czarownicy zagrała rewelacyjnie.

 • BartasBartas No widzisz, dla ciebie tak, a dla mnie nie :) nic nie definiuję, to moja opinia i tyle.

 • Nitisara29 W tej dekadzie zagrała w 3 filmach. W dwóch zagrała moim zdaniem bardzo dobrze trzeciego nie widziałem ale widze średnią ocene 8,3 - chociaż średnia na filmwebie średnio przekłada się na rzeczywistość. Do tego role dramatyczne w jej wykonaniu wszystkie moim zdaniem były bardzo dobre a czasem rewelacyjne i wybitne

  Po prostu jest mało znana z ról dramatycznych a większość ludzi kojarzy ją z Lary Croft czy Pan i Pani Smits

 • Nina281 ocenił(a) ten film na: 6

  Nitisara29 Mam dokładnie takie same uczucia. Lubię ją, choć aktorka z niej - niewybitna, powiedzmy:-)