Gia

1998 2 godz.
7,6 28 633
oceny
7,6 10 1 28633
19 500
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
powrót do forum filmu Gia
  • Moim zdaniem życiowa rola Angeliny.. Pomimo mojej wielkiej sympatii jaką ją darze trzeba przyznać, że aktorką wybitną nie jest, można nawet powiedzieć, że jest przeciętna.. Ale w tym filmie naprawdę była bardzo dobra.

• Nitisara29 polecam Ci zatem Girl, interrupted, w tym filmie Angelina również zagrała świetnie :) Co do jej przeciętności, zgodzę się jesli chodzi o nowsze produkcje, być może mój osąd wynika z charakteru rół, w jakich ją obsadzano :)

• maciekb80 ocenił(a) ten film na: 9

Nitisara29 Polecam " Oszukana " choć pewnie już widziałaś

• Nitisara29 Nie wiem jeszcze jak zagrała, bo dopiero zamierzam się zabrać za ten film, ale pierwsze moje wrażenie jest takie, że Angelina kompletnie nie pasuje do roli z wyglądu. Prawdziwa Gia była śliczna, Angelina wygląda tu sexy, prowokująco, nawet wulgarnie i na pewno nie ładnie.

• Morska_Bryza a jak chcesz definiować ładność? Bo dla mnie Jolie jest ładniejsza.

A jeśli chodzi o wybitność to też coś nie bardzo. Proponuje obejrzeć Angeline w kilku filmach dramatycznych sprzed 2010. Jest zdecydowanie jedną z bardziej utalentowanych aktorek ostatnich dwóch dekad. Z nowszych rzeczy to w Czarownicy zagrała rewelacyjnie.

• BartasBartas No widzisz, dla ciebie tak, a dla mnie nie :) nic nie definiuję, to moja opinia i tyle.

• Nitisara29 W tej dekadzie zagrała w 3 filmach. W dwóch zagrała moim zdaniem bardzo dobrze trzeciego nie widziałem ale widze średnią ocene 8,3 - chociaż średnia na filmwebie średnio przekłada się na rzeczywistość. Do tego role dramatyczne w jej wykonaniu wszystkie moim zdaniem były bardzo dobre a czasem rewelacyjne i wybitne

Po prostu jest mało znana z ról dramatycznych a większość ludzi kojarzy ją z Lary Croft czy Pan i Pani Smits

• Nina281 ocenił(a) ten film na: 6

Nitisara29 Mam dokładnie takie same uczucia. Lubię ją, choć aktorka z niej - niewybitna, powiedzmy:-)