PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733131}

Ginący świat

Racing Extinction
7,9 2 033
oceny
7,9 10 1 2033
Ginący świat
powrót do forum filmu Ginący świat

Propaganda?

ocenił(a) film na 8

Zastanawia mnie czy ten film nie jest propagandą i lobbowany przez firmy powiązane z pseudo-ochroną środowiska...

mlynek91

Prędzej Ty jesteś ofiarą jakieś denialistyczno-nie-ma-globalnego-ocieplenia-chca-tylko-twoich-pieniedzy propagandy. Jeśli jesteś zainteresowany to znajdź odpowiednie badania, bo problem jest realny! Gdybyśmy zmienili tryb życia, to właśnie wtedy wiele firm świadczących różne usługi straciłoby zyski - zastanów się kto ma większe powody by ,,siać propagandę"...

ocenił(a) film na 8
igulla666

obie strony mają powody żeby siać propagandę, i obie czerpią z tego korzyści finansowe.

ocenił(a) film na 8
mlynek91

Ja podchodzę do tematu sceptycznie, a Ty się rzucasz. Pomyśl logicznie. Powody na sianie propagandy mogą być zarówno po jednej jak i drugiej stronie i mogą one być tak samo silnie motywowane. Oczywiście, że zmiany klimatyczne są faktem, ale czy faktycznie wpływ antropologiczny jest tak istotny? Ja tego nie wie, a Ty wiesz??
A te Twoje odpowiednie badania, to sobie możesz wsadzić... One tak samo mogą być spreparowane jak każdego rodzaju dowody, aby poprzeć tezę zamawiającego.
Stworzyłem wpis, choć i tak wiem, że nikt na film-webie mi nie odpowie w sposób mnie satysfakcjonujący, bo światem rządzą zbyt wielkie siły i układy, by zwykły człowiek miał jakiekolwiek informacje co się tam "na górze" dzieje. Jedynie co możemy, to spekulować.

ocenił(a) film na 8
mlynek91

Wow! Zainponowałeś mi... (serio. to nie jest ironia)

ocenił(a) film na 8
Michalina_26

Czym??

ocenił(a) film na 8
mlynek91

xD Wypowiedzią

ocenił(a) film na 8
Michalina_26

Nie wiem, czy się zbijasz, czy co?:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones