PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640819}

Ginger i Rosa

Ginger & Rosa
6,4 4 748
ocen
6,4 10 1 4748
4,3 3
oceny krytyków
Ginger i Rosa
powrót do forum filmu Ginger i Rosa

Nie lubię filmów, których całą treść można zamknąć w 2 zdaniach. Jest nużący, przeszkadza taka jakaś wszechobecna bierność. Nie rozumiem tego ostanie zdania bohaterki;] Tak jakby jedynym prawdziwym uczuciem - związkiem przez cały film była więź miedzy dziewczynami a reszta się nie liczy. Każdy w tym filmie jest egoistą i dąży tylko do swoich idei/ zachcianek, kompletnie ignorując rodzinę i przyjaciół. Pełno jest takiej prozy życia, która zazwyczaj odczuwam jako "prawdziwy film", ale tu jest tego za dużo i nic z tego nie wynika. Uroda Ginger jest chyba czynnikiem, który spowodował, że obejrzałam do końca.

ocenił(a) film na 7
flawik

Lepiej bym tego nie ujęła. Ta bierność była nie do zniesienia...

ocenił(a) film na 8
Take_a_pill

Zależy kto co lubi;)
Mnie zaciekawiła zbieżność tytułu z moją nazwą profilu i nie jestem zawiedziona bo właśnie takie filmy lubię.


Mam głupie pytanie.
Wie ktoś może co to za srebrno-różowe krzyże albo jak je zdobyć? Te które Rosa podarowała Ginger na początku??? Wiem,to śmieszne ale zauroczyły mnie...

ocenił(a) film na 7
flawik

Gdzie można go obejrzeć?

flawik

ta bierność to Życie!!! Pozdrawiam

piotrzugaj78

bzdura, moze twoje

użytkownik usunięty
flawik

Ten film przekazuje dużo wiedzy. Faktycznie, fabułę można opowiedzieć w 2 zdaniach, ale ja uwielbiam filmy w których trzeba się domyślić powodu czyjegoś zachowania :) Co do bierności, to takie jest życie. Na wiele rzeczy nie masz wpływu, a mimo to Ginger próbowała z nimi walczyć, np. co do wojny atomowej. Uważam, że ten film świetnie przedstawił co czują ludzie w takich chwilach i pokazał, że młodzież wcale tak się nie różniła od tej dzisiejszej. Ale przecież kto co lubi :) Mnie zauroczył sposób nakręcenia tego filmu. Przepiękny :')

użytkownik usunięty
flawik

A co do ostatniego zdania, to nie dziw się. Przyjaźniły się od urodzenia. Ginger kochała Rosę i nie ważne co by zrobiła, ona by jej wybaczyła. Była dla niej jak siostra. Myślałam, że to logiczne, ale może po prostu nie doświadczyłaś prawdziwej przyjaźni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones