PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798782}

Glass

6,1 65 103
oceny
6,1 10 1 65103
4,7 21
ocen krytyków
Glass
powrót do forum filmu Glass

Jak nigdy bawiłam się wyśmienicie. Ale to trzeba przyznać, że humor mam specyficzny. Nie tylko czarny, nie tylko absurdalny ale lekko "chory" - powiedziałoby zdrowe społeczeństwo. I rozumiem dlaczego reszta sali siedziała z powagą gdy ja chichrałam się pod nosem z masy tych małych smaczków i prztyczków w nos od twórców. I to cudowne, całkowicie dla mnie nieprzewidywalne zakończenie! Miodzio. Zwykle nie mam aż takiej rozrywki bo filmy rozgryzam i przewiduję (szczególnie jeśli połowę fabuły przypadkowo zobaczę w trailerze).

Polecam więc (szczególnie świrom) nie oglądać zapowiedzi, iść do kina i śmiać się w głos gdy reszta siedzi i nie kuma. :]

ambiwalentna

Zgadzam się w 100%.

ocenił(a) film na 6
ambiwalentna

Gratulujemy, że jesteś taka wyjątkowa.

ocenił(a) film na 10
metdudek

"powiedziało zdrowe psychicznie społeczeństwo" Chętnie się zamienię na niewyjątkowość.

ambiwalentna

"jestem inna niż wszyscy" pomyślała każda. Każdy ma swoje niepowtarzalne poczucie humoru, co cię pewnie nieco zmartwi i ujmie twojemu przeświadczeniu o zarezerwowane tylko dla ciebie wyjątkowości

ambiwalentna

Chyba żartujesz haha To było przyjemne zabawne rozrywkowe s Czy może mieszne?straszna nuda głupoty flaki z olejem totalny bezsens tak naprawdę do samego końca nie wiadomo po co kto skąd się wziął ten superbohater totalne nieporozumienie powiem tak nakręcili byle gówno nie wiadomo po co Chyba tylko po to żeby nakręcić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones