PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798782}

Glass

6,1 65 103
oceny
6,1 10 1 65103
4,7 21
ocen krytyków
Glass
powrót do forum filmu Glass

tandeta

ocenił(a) film na 2

nie jestem fanem "serii" więć pewnie to nie dla mnie film. Może też jestem za stary. Shyamalana lubiłem tylko 6Zmysł, reszta to badziew z 1000Lat po Ziemi na czele-ktoś wie po co ten film powstał? Natomiast Glass jest koszmarnie wrecz nudny. Ja wiem zę nawet temat zombie Schwarzenneger rozgdywał w stylu egzystencjalnego dramatu, ale to zwykle nie wychodzi. Glass to kino dla dzieciaków, które będą pisały eseje studenckie o głębi bycia człowiekiem i superbohaterem. I tyle. Gra aktorska słabiutko-Willis nie wie po co tu jest, Paulson gra jak zwykle czyli Horror Story a McAvoy - wielbiony na forum-gra koszmarnie w zbyt szybkich zmianach tożsamości które nic nie pokują poza faktem że film ma szybki montaż. A poza szpitalem McAvoy gra po prostu Hulka i tyle. Czytam tutaj że kilka scen było "poruszających" - no nie było, za to było strasznie przerysowanych, coś jak żaba w Shreku. Zdecydowanie słabe kino jako moralny niepokój a przede wszystkim jako rozrywka. Scenariusz leży i kwiczy choć jak piszą fani "sa twisty". Tak na marginesie, nigdy, przenigdny nie piszcie w recenzjach że są twisty bo to strasznie wkurza. No, ale nie podobał mi się również Niezniszczalni i Split, więc...Chociaż w sumie nie wpadłbym na to żeby te dwa kiepskie filmy połączyć w jeden bardzo zły. I za to szacunek dla Shyamalana.

ocenił(a) film na 10
dave_semafor

to po co poszedłeś na ten film jełopie jak ci się nie podobał ?

ocenił(a) film na 5
Mahyzi

A skąd miał wiedzieć, że mu się nie spodoba zanim go obejrzał, jełopie?

ocenił(a) film na 10
Uncle_Joker

ty masz głowę w dupie czy jak gościu ten idiota pisze że dwa poprzednie filmy mu się nie podobały, to skoro mu się nie podobały to nie idzie na kolejny z tej serii proste i logiczne. to tak samo jak bym nie lubił filmu iron man i poszedł bym na kolejną część mimo że pierwsza mi się nie podobała.

ocenił(a) film na 5
Mahyzi

Mi nie podobał się ani film X-Men Geneza: Wolverine z 2009 roku ani Wolverine 2013, natomiast Logan:Wolverine z 2017 według mnie fenomenalny. Najwyraźniej tamten Pan chciał dac serii jeszcze jedną szansą, obejrzał cały film i na jego podstawie wydał taką opinię, nie rozumiem co Ci w tym przeszkadza.

ocenił(a) film na 2
Mahyzi

@Mahyzi bo wyobraź sobie, że miałem nadzieję, że trzeci będzie lepszy. Za trudne? no to może tak: lubię Obcego ale nie lubię Obcego4. A widziałem całą serię. Dotarło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones