PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167815}

Gliniarz z Los Angeles

Night Children
5,1 21
ocen
5,1 10 1 21

Gliniarz z Los Angeles
powrót do forum filmu Gliniarz z Los Angeles

Zbuntowana młodzież kontra twardy glina czyli David Carradine. Dramat sensacyjny o trudnej młodzieży i problemie społecznym, z którym nie radzą sobie żadne służby. Film nie stracił na aktualności ani trochę. Da się obejrzeć, ale bez rewelacji. Podstarzały Carradine nie macha już nogami jak kiedyś.

Film w Polsce na kasetach wideo wydała firma NVC - czytał Jan Suzin.

4/10

ocenił(a) film na 8
klotz

Też oglądałem wersję z Suzinem. Przemówił do mnie B-klasowy oczywiście, klimat tej produkcji, no i lubię Carradine'a i Nancy Kwan.

rockystallion

To prawda, Carradine to świetny aktor! Może poleciłbyś coś z jego udziałem? Akurat ten tytuł był wg mnie słaby, ale miał ten typowy "VHS-owy" klimat :) Jan Suzin legendarny lektor.

ocenił(a) film na 8
klotz

"By nie pełzać na kolanach" i "Jajo węża" to nie B-klasy, a bardziej znane pozycje, które dla mnie były arcydziełami. Nie wiem czy oglądałeś już jakieś B-klasy samochodowe, ale "Wyścig śmierci 2000" czy "Wyścig gumowej kuli" to właśnie takie produkcje, które mają pewien unikalny B-klasowy klimat wyścigowy. "Żelazny Krąg" jest świetnym B-klasem o sztukach walki. Jeśli lubisz coś dziwnego to "Americana" i za pewne "Ty i ja" (Nie wiem bo tego drugiego jeszcze nie oglądałem), bo oba tytuły były w reżyserii właśnie David'a. "Ucieczka Jeńców" to B-klas wojenny z lat 80, też super. Na razie obejrzałem lekko ponad 40 pozycji z David'em, jest co oglądać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones