PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5911}

Goście, goście

Les Visiteurs
7,0 100 844
oceny
7,0 10 1 100844
6,2 9
ocen krytyków
Goście, goście
powrót do forum filmu Goście, goście

100 minut śmiechu

ocenił(a) film na 9

Zdecydowanie polecam, śmiałem się przez cały film i nawet nie ma co tu przytaczać scenek bo cały film to komedia z prawdziwego zdarzenia. Gra aktorska w tym filmie to kunszt sam w sobie.

ocenił(a) film na 8
BTTOS

dokładnie. Zwłaszcza za rolę "Żakuja" aktor powinien dostać conajmniej oscara ! ;)

tuttifrutti

Zaj...sty!! Ale 2 lepsza dużo, obejrzałem oba po długiej przerwie i uśmiałem się do łez niemalże.

miszeeel

Francuzki ale naprawdę dobry i śmieszny. 7/10. Reno jeszcze przed Leonem zawodowcem. Warto zalukać.

Rahabiel

Te 3 części to moje filmy z górnej pułki .
Najlepsze komedie jakie oglądałem, i mówię to bez jakichkolwiek wątpliwości .
Zna ktoś może podobne pozycje ?

BTTOS

Jak to się stało, że tę komedię obejrzałem dopiero dziś??? Przecież tak jak dziś to ostatnio nie uśmiałem się już nie wiem jak dawno temu:-) Żakuj po prostu wymiatał, choć i inni aktorzy swą grą wrzucili swą cegiełkę do perfekcji jaką osiągnęli twórcy, a którą mogliśmy oglądać. Gdyby dziś Hollywood zabrało się za zrobienie czegoś takiego, w filmie pojawiłyby się świerszczyki, wibratory i pieprzenie się na trawniku. Genialny film dla całej rodziny! 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones