PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39643}

Goofy w college'u

An Extremely Goofy Movie
6,6 2 457
ocen
6,6 10 1 2457
Goofy w college'u
powrót do forum filmu Goofy w college'u

mimo że to tylko kreskówka to jestem ciekaw co mogło się się wydarzyć pomiędzi Maxem a Roxanne między wydarzeniami z pierwszej i drugiej części. czyżby ona lub on ją porzucił skoro nie pojawia się w drugiej częsci choć na chwilę?

ocenił(a) film na 7
jogurt92

to jak dla mnie największa wada filmu. Brakuje mi choćby jednego zdania wyjaśniającego co się z nią stało. Tak ogólnie film bardzo mi się podobał, pomysł aby znów postawić ojca przed nieuniknionym - dorastaniem syna, może trochę przyklepany, ale jak najbardziej pasujący do całości. Oczywiście brakuje też 3 części, gdzie Max nareszcie uwolniłby się od staruszka :)
ps. W "Mickey: Bardziej Bajkowe Święta" Max ma nową dziewczynę - Monę, która jest tak beznadziejna ,że słów brak...-.-

jogurt92

Podobno są dwie opcje, albo się rozstali albo poszli do dwóch innych uczelni a ich związek na czas uczelni był na odległość. Za tym drugim przemiana choćby fakt że w serialu "House of Mouse" który był realizowany po drugiej części goofiego na wakacjach (2001-2004) Roxanne występuje w odcinku "Max's Big Date". W wolnym dniu od pracy (czyli ukończył uczelnie i pracuje) Max zabiera Roxanne na randkę do domu Mikiego. Zachowanie Mikiego i jego przyjaciół zawstydza Roxanne i Max'a. Interweniuje Goofy który mówi że "młodzi" zasługują na chwilę prywatności. Mimo całego zamieszania pod koniec randki Roxanne mówi że był to najlepszy czas w jej życiu i nie może się doczekać kolejnego spotkania w domu Mikiego.

jogurt92

Zgadzam się z resztą. Kiedy Disney w reszcie stworzy 3 część filmu?
Czy związek miłośny Max'a z Roxanne i Goofy'iego z Sylvią też tam będą pokazane?
Nigdy nic nie wiadomo. Trzeba tylko czekac na jakikolwiek znak.

srjsfankaforever

Coś mi mówi, że twórcy takich bajek nie zastanawiają się nad chronologią i nieraz pokazują zupełnie niespójne ze sobą wersje wydarzeń w różnych bajkach o tych samych postaciach. Bardziej skupiają się na efektach specjalnych niż na tym, by zachować spójność z poprzednimi filmami. Właśnie, ja sam nie uznaję wersji z Moną i uważam, że Roxanne jest dziewczyną Maxa, co potwierdza jeden z odcinków serialu "Cafe Myszka". Niewykluczone też, że twórcy bajek Disneya po prostu... no cóż... każdy bajką kręcą inni twórcy i nie wysilili się oni, żeby obejrzeć poprzednie bajki o tych samych postaciach, czego efektem są takie niespójności. Ale każdy można uznawać własną wersję wydarzeń :) A ja osobiście uznaję Roxanne za dziewczynę Maxa :)

ocenił(a) film na 7
jogurt92

Pierwszy odcinek nowej wersji Kaczych Opowieści tłumaczy co się z nią stało ;)

ocenił(a) film na 6
batgniewko

Powiedz.

ocenił(a) film na 7
skibaa10

Obejrzyj. Pierwszy odcinek jest w całości na yt. Ma tylko dwie krótkie sceny, do tego nic nie mówi.

batgniewko

lol nie mów że chodzi o 13min i 30 sekundę

ocenił(a) film na 7
perci

Nie chce mi się sprawdzać. Tak, chodzi o to, że pojawią się postać łudząco do niej podobna. Najpierw na rozmowie o pracę obok Donalda a potem na końcu jako reporterka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones