PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34616}
6,5 455
ocen
6,5 10 1 455
Gorący Czwartek
powrót do forum filmu Gorący Czwartek

Piekny film

ocenił(a) film na 10

Wiatm ogladalem ten film a nawet mialem okazje odstapic swoj kawalek terenu na ktorym byl krecony ten film jak i film pt: <co sloneczko widzialo>wlasnie warsztat w ktorym jest grana jedna z scen jest krecony wlasnie u mnie:)raz ogladalem ten film chyba 10 lat temu bardzo chcialbym go zobaczyc i przypomniec sobie tylko problem jest taki ze niestety niemoge go nigdzie znalezc;/ jesli ma ktos ten film albo wie kiedy bedzie puszaczany to prosze o kontakt bede bardzo wdzieczny <piotrek89-80@tlen.pl> Pozdrawiam Wszystkich ktorzy pamietaja o tym filmie jest nas nie wielu chyba i wielki szacunek dla pana Michala Rosy ktorego mialem okazje poznac:)

ocenił(a) film na 7
piotrek89_80

Gdzie był kręcony ten film, bo jestem ciekaw? Katowice?

chapi88

Katowice, w większości dzielnica - Załęże ;)
I oczywiście Nasze Wesołe Miasteczko! Wiem, bo mój dziadek grał faceta podczas jednej ze scen tam (przy strzelnicy w białej kurtce) :D

piotrek89_80

właśnie leciał w TVP kultura

ocenił(a) film na 7
piotrek89_80

Ile zapłacili za wynajęcie warsztatu? Dlaczego biłeś tego dzieciaka? {Haaaaa.... to drugie pytanie wbrew pozorom nie jest tak oderwane od rzeczywistości, bo np. aktora grającego proboszcza w "Plebanii" często w "realu" traktowano jako prawdziwego księdza}

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones