PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681825}

Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars
7,4 226 833
oceny
7,4 10 1 226833
4,6 21
ocen krytyków
Gwiazd naszych wina
powrót do forum filmu Gwiazd naszych wina

Dawno tak się nie uśmiałem podczas oglądania filmu. A byl to śmiech przez łzy. Rak nie jest
śmieszny a wysmiewanie go nie wiem co ma na celu. Moze wyraza pogarde do tych ludzi ktorzy
ginom? A na wojnie ile ludzi ginie? Tysiace? Miliony? A czasem wystarczy usiasc i pomyslec o
cierpieniu. A czasem warto siedziec cicho. 1/10 odradzam kazdemu kto ma chocby skrawki
gondosci osobistej

ocenił(a) film na 9
m_dub

tak, tylko o raka się nikt nie prosi. Wojnę zaczynają sami ludzie, chyba ciężko ci zrozumieć, że to przykre gdy masz 16lat i wiesz, że umierasz

ocenił(a) film na 9
m_dub

cyt.Rak nie jest śmieszny a wysmiewanie go nie wiem co ma na celu. Moze wyraza pogarde do tych ludzi ktorzy ginom?
nie jest śmieszny to prawda, ale to nie znaczy, że człowiek ma siedzieć w domu zmartwiony i użalać się nad sobą, a nawet przestać żyć, a tego oczekujesz po tej wypowiedzi
cyt. A na wojnie ile ludzi ginie? Tysiace? Miliony? A czasem wystarczy usiasc i pomyslec o cierpieniu. A czasem warto siedziec cicho. 1/10 odradzam kazdemu kto ma chocby skrawki gondosci osobistej
żałosne porównanie, jakbyś miał odrobinę godności osobistej i troszkę wczuł się w temat nie pisałbyś bzdur

m_dub

Dubieniecki, co ty znów nawywijałeś w SKOKu, że znów o tobie głośno?
Że lubisz prostacko trollować, to jeszcze pikuś, ale ten "skok" to sobie mogłeś darować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones