PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 832
oceny
6,8 10 1 149832
6,8 46
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Pierwsza część Star Warsów, o której mogę z czystym sumieniem powiedzieć że mi się nie podobała. Chociaż to chyba za mało powiedziane.

Wątek tej śmiesznej ucieczki rebelii to chyba najgorzej przedstawiony wątek w historii GW, po to, by kupić trochę czasu na pokazanie Poe, Finna i Rose, którzy, uwaga, nie wnieśli do tego filmu absolutnie nic.

W recenzjach pisali, że 40 ostatnich minut wbija w fotel. No wbiło, z żenady. Twórcy wybrali tak bardzo najprostsze rozwiązania, że wciąż ciężko mi w to uwierzyć. Śmierć Snoke? Nawet jeśli powróci jakimś cudownym sposobem w IX, to irytujące jest dla mnie, że nie przedstawiono dosłownie ŻADNEGO faktu na temat jego genezy i tak dalej. Dostaliśmy tylko głupkowaty śmieszek rodem czarnych charakterów z Marvela (swoją drogą, pewnie niedługo jakiś crossover bo te filmy stają się zbyt podobne).

Wątek Luka przemilczę, najsłabszy element tego filmu. Jedynie scena w której wspomina, że Obidał ciałaz Anakinem mi się podobała. Yoda wciśnięty tak bardzo na siłę.

John_Shepard

no ty mało co zauważasz... .. dziwne że w ogóle do kina trafiłeś .. pewnie za rękę prowadzili

ocenił(a) film na 3
Szaja_Labaf

nie ogarniasz niczego

ocenił(a) film na 7
John_Shepard

połączył się z mocą. Jak można zerżnąć starą jak świat sztuczkę jedi? :D

ciosina

żyje i zginął

ocenił(a) film na 7
meszcz

Snoke żyje

ocenił(a) film na 1
Red_Hot_2

Jakieś przesłanki?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Karule

Zdziwiłbyś się, kochasiu

Karule

A czy Ty musisz od razu obrażać osoby, które mają odmienne zdanie? Poczytaj sobie komentarze: mnóstwo fanów uważa ten film za co najmniej przeciętny film, bez klimatu Star Wars.

ocenił(a) film na 1
Karule

jak przeżyjesz więcej niż 20 lat to może zrozumiesz jeśli nie ogłupią cię jeszcze bardziej niż teraz.

ocenił(a) film na 7
Karule

hehe dokładnie:) Ludzie traktują starą trylogię jako nie wiadomo co wielkiego. A to jest fajny film rozrywkowy, również pełen sprzeczności, błędów i głupot. Oglądałem ostatnio imperium kontratakuje i pod koniec nie dawałem rady od idiotycznych decyzji bohaterów. Ale nadal lubię ten film bo to jest bardzo dobre kino rozrywkowe. Nie jakaś odyseja kosmiczna a space opera! Ogarnijcie się fanatycy..

ocenił(a) film na 3
meszcz

100% racji, bardzo przeciętny film, Last Jedi kuleje nie tylko w warstwie wizualnej ale też w scenariuszowej

ocenił(a) film na 5
Darado

Przede wszystkim w scenariuszowej.

ocenił(a) film na 3
meszcz

Wzialem na ten film zone i czulem czysty wstyd ze cos takiego zrobili ze star wars i pelne zazenowanie. Jak Snoke tak zalosnie zginal wiedzialem ze moze byc tylko gorzej. Czuje sie jakby ktos mi ukradl z portfela 32 zl.

ocenił(a) film na 1
meszcz

Trafnie napisane. Hammil dobrze gral. Driver tez. Ale na moje film zdecydowanie najgorszy.

ocenił(a) film na 7
tomastomas

To na ch. wystawiasz ocenę 1? Osoby, które wystawiają '1' filmowi co najmniej dobremu moim zdaniem, mają coś nie do końca dobrze pod dachówką ;)

ocenił(a) film na 6
banisquad

A ktoś kto średniakowi wystawia 10 i opowiada o najlepszym SW w historii, to jak ma pod dachówką?. Pewnie wszytko ok według ciebie, bo pokrywa się z twoimi odczuciami, he?. Powiedziałbym raczej że jeżeli ktoś kto uważa że jak inni mają inne odczucia co do filmów od niego samego, są świrkami, to sam tak naprawdę ma nierówno pod sufitem XD.

ocenił(a) film na 10
meszcz

Jak dla mnie genialny jest zarówno ATAK KLONÓW, jak i OSTATNI JEDI!
Oba filmy mają u mnie 10/10

ocenił(a) film na 6
meszcz

Oczywiście, że tak. Atak Klonów ma ciekawy wątek detektywistyczny Obi-Wana, świetny motyw wybuchu Wojen Klonów i nadania większej władzy Kanclerzowi, piękne planety (Geonossis, Coruscant), oryginalne, pomysłowe i widowiskowe sceny akcji, wielkie bitwy, walki na miecze, piękny soundtrack. A TLJ nie ma nic z tego. Koślawa, prymitywna i nielogiczna fabuła (cały wątek ucieczki rebeliantów), brak walk na miecze i widowiskowych bitew, brak walki na miecze, soundtrack słaby, nowych planet prawie nie ma.

ocenił(a) film na 8
meszcz

Skąd tyle hejtu ludzie... świetny film rozrywkowy, pełen humoru i zwrotów akcji. Czego chcieć więcej? Użalacie się nad tą disneyowską produkcją familijną jakby się wam co najmniej życie waliło. Dorośnijcie

ocenił(a) film na 3
meszcz

300 % racji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones