PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5983}

Gwiezdne wrota

Stargate
7,2 70 202
oceny
7,2 10 1 70202
5,9 15
ocen krytyków
Gwiezdne wrota
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota

Odświeżyłem sobie ten film po latach.
Pewnie już 3 raz go oglądam (a może i było więcej razy).
Świetne kino S/F. Klima, różnorodność postaci-scenerii na przestrzeni aktów jest odświeżająca w latach peleryn.

ocenił(a) film na 7
Numer_44

Miałem iść spać i jak to zawsze na koniec przed wyłączeniem TV mały sprint po wszystkich kanałach i nagle stop. O kurka a co to, to przecież Stargate, siadłem na krześle i tak siedziałem i oglądałem. Z błogiego stanu wybiły mnie głupie reklamy i ze złością wyłączyłem telewizor i cisnąłem pilotem na stół decydując się poirytowany na pójście do wyra. Na szczęście wcześniej nacisnąłem przycisk nagraj i dzisiaj se obejrzę a pierdo.lone reklamy będę przewijał HAHAHA

ciosina

Ale lektora już nie usuniesz, spryciarzu ;)

ocenił(a) film na 7
marcin261287

lektor mi nie przeszkadza

ciosina

Masz niskie wymagania, jeśli lektor skracający i przeinaczający wypowiedzi, oraz zagłuszający inne dźwięki Ci nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

To nie Tarantino, ten film jest tak stary ze lektor nie robi mi różnicy bo znam każdą kwestię.Nie przesadzaj.

ciosina

Każdą kwestię na podstawie lektora? To znasz tylko 50 % dialogów ;)

ciosina

Każdą kwestię na podstawie lektora? To znasz tylko 50 % dialogów ;)

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Byłem na tym 3 razy w kinie ale ty wtedy pewnie srałeś jeszcze w pieluchy.

ciosina

I fakt, że rzekomo byłeś na premierze ma świadczyć o twojej dojrzałości? Druga część zdania na pewno o tym nie świadczy.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Świadczy o tym, że oglądałem ten film również bez lektora. Aż śmieszy mnie, że tak mało ogarniasz pomimo tylu postów.

ciosina

Z twojego wpisu wybrzmiewa jedynie lekko żałosne chełpienie się z faktu bycia na premierze w kinie, oraz przytyki co do mojego wieku, choć nie masz pojęcia ile mam lat.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Ta mówi to typ ,który nie wiadomo skąd wywnioskowal że mam małe wymagania lub ze się chelpie(samjednoczesnie stawiasz się ponad tymi którym lektrornie przeszkadza) pisząc ze byłem na filmie w kinie ,lol. Zbyt bystry to ty nie jesteś dlatego napiszę ci wprost żebyś zrozumiał. Film oglądałem kilka razy bez lektora, znam dialogi jak w wielu innych filmach co nie zmienia faktu że mogę ogladac je z lektorem.skończ marnować mój czas i nie zasmiecaj przestrzeni swoimi nic nie wnoszacymi wpisami.

ciosina

"Jednocześnie stawiasz się ponad tymi którym lektor nie przeszkadza"

Niektórym nie przeszkadza brzydki oddech. Co nie oznacza, że jest to dobre.

"Zbyt bystry to ty nie jesteś dlatego napiszę ci wprost żebyś zrozumiał. Film oglądałem kilka razy bez lektora, znam dialogi jak w wielu innych filmach co nie zmienia faktu że mogę ogladac je z lektorem.skończ marnować mój czas i nie zasmiecaj przestrzeni swoimi nic nie wnoszacymi wpisami."

Ale zrozumiałem już na wstępie. Trzeba było nie pisać bzdur o pieluchach.

Marnowanie czasu to właśnie oglądanie filmów z lektorem, które się podobno zna.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Nie wierzę, że ty tak na serio. Albo trolujesz albo jesteś na prawdę tępy. Specjalnie piszę dosadnie bo wymaga tego sytuacja.

ciosina

Piszesz jak piszesz, bo jesteś burakiem. Miej odwagę to przyznać.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Spadaj tępy trolu.

ciosina

Jak wyżej.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

lektor? Zapomniałem jak brzmi lektor od kiedy używam torentów ;)

ocenił(a) film na 8
ciosina

Ja właśnie wypalam wersję reżyserską, audio 5.1 DTS oryginał z napisami albo zwykłe 5.1 z lektorem. jutro zdecyduję w jakiej wersji będę oglądał, (bo czasami nie chce mi się czytać) teraz nie chce budzić domowników :-)

Numer_44

Stargate, 5 element, matrix. 3 filmy, które można oglądać co roku :D

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

Dobra lista, pewnie jeszcze bym do niej dożucił kilka perełek ;)

Numer_44

:) Kiedyś filmy robiło się jakoś bardziej z pasji niż dla kasy, przynajmniej takie mam odczucia po każdym nowym filmie, który oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones