PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5998}

Hakerzy

Hackers
6,8 28 836
ocen
6,8 10 1 28836
7,7 3
oceny krytyków
Hakerzy
powrót do forum filmu Hakerzy

W podstawówce nie za bardzo mogłem znaleźć dla siebie ulubionego nurtu
muzyczny. W klasie jedni słuchali Dj Bobo, Mr President, Loonę czy Aquę, inni
Kalibra 44 (jeszcze wtedy nie docierał do mnie) i amerykańskiego rapu, natomiast
2 najlepszych kumpli chciało mnie przekabacić na Iron Maiden i Helloween które
najmniej na mnie działały. Długo się tak męczyłem aż pewnego wieczoru siedząc u
dziadka w pokoju przed TV zacząłem oglądać "Hakerów". Jak puścili "One Love" to
normalnie jak by mnie piorun trzepnął. Pierwszy raz przeszedł mi dreszcz po plecach
od słuchania muzyki. Później przy "Voodoo People" doznałem prawdziwego
olśnienia "to jest to!!" i było dokładnie tak jak w piosence Perfectu - w nocy nie
spałem cały czas starając się zapamiętać te melodię i agresywne bity. Niestety,
internetu nie było a nikt inny nie interesował się taką muzą więc nie wiedziałem
nawet co to leciało (mocno się facepalmowałem za to że nie wpadłem by
zanotować tytuły z napisów końcowych).

Dopiero 2 lata później w liceum spotkałem ludzi którzy "jarali" się tymi klimatami i
powiedzieli mi że to Prodigy :D

Dzisiaj słucham bardzo różnej muzy, instrumentalnej, pop, metalu a nawet disco
polo. Miałem już wiele dysków i systemów - win95, 98se, me, XP, 7, Open SUSE,
Mint, Debian a teraz Arch. Ale zawsze w folderze Muzyka jest u mnie Prodigy, Orbital
i reszta z elektroniki z czasów licealnych :D

doman18

Scena ucieczki na rolkach przy The Prodigy - czysta przyjemność! Również Massive Attack stanowiło miłą 'zaskoczkę' dla mnie. Dwa moje ulubione zespoły w dobrze zrobionym, efektownym filmie.
Gratuluję Tobie gustu muzycznego.
Jest zbliżony do mojego. :D Może to nieskromne....

ocenił(a) film na 7
cwaj

No muza dobra właśnie sobie przypomniałem o tym filmie gdy ogladałem inny:"Piąta władza".

ocenił(a) film na 8
doman18

dobra historia:)
Mi muzyka w filmie też się bardzo podobała, mój klimat. A scena na balkonie z widokiem na Nowy Jork nocą z Massive Attack w tle bardzo klimatyczna.
Szkoda, że dopiero dzisiaj obejrzałem ten film w wieku 30 lat :)

maciejuk_p

ja też obejrzałam pierwszy raz dopiero w wieku 30 lat :) usłyszałam gdzieś ten utwór Orbital i kojarzyłam, że był w ścieżce tego filmu. I postanowiłam w końcu obejrzeć

ocenił(a) film na 9
doman18

miałam dokładnie tak samo!!!!

doman18

Szacun za gust, ale od tego disco polo to mi się niedobrze zrobiło :P Pls don't...
The Prodigy od wielu lat jest moim zdaniem najlepszym zespołem w historii. Massive Attack też dobrą muzykę robią.
Jak ktoś lubi klimaty dnb i perkusję, polecam obejrzeć na youtube: /watch?v=Rd1nkdMPxQY :)

ocenił(a) film na 6
doman18

A ja wręcz odwrotnie 2 soundtracki zachęciły mnie do obejrzenia filmu:
Cowgirl, Halcyon on and on ;)
A muzyki elektronicznej słucham już od lat ok. 10 :P

doman18

Reqiduje tytuły ktore mam do obejrzenia. I juz chcialem ten tytuł wyrzucić z listy z uwagi na zbyt wielka dluga listę ale Twój wpis zachecil mnie zeby jednak tego nie robić. Przejrzałem soundtrack. Jest tam kilka moich ulubionych kawałków.
Ps. Ja wyroslem na dj bobo, mr president itp ale od okolo 15 lat zafascynowany jestem muzyką elektro iczna jak Massive Attack Orbital Prodigy itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones