PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=524968}
7,2 1 469
ocen
7,2 10 1 1469
Happy New Year
powrót do forum filmu Happy New Year

Zagadka.

ocenił(a) film na 10

Witajcie. Mam troszkę nietypowe pytanie dla spostrzegawczych (proszę źle tego nie odebrać, ani tym bardziej krytykować), otóż czy Shahrukh Khan (zważając na Jego wiek) ma siwiejące włosy? :) Oglądając " Happy New Year " zauważyłam coś jakby białe pasemka po jednej stronie Jego włosów (głowy) i tak jakoś zastanawia mnie czy to początkowe oznaki starzenia czy tylko do filmu zrobili Jemu taki dodatek na włosach ;) Z góry dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość :D pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
kiciusia

W HNY Shahrukh ma zrobione jakieś pasemko (blond bodajże), ale poza tym, to tak, siwieje i to nie od teraz, ale od kilku ładnych lat o ile dobrze pamiętam. :) Farbuje włosy, choć powiedział, że robi to tylko ze względu na swój zawód - sam z siebie niczego takiego by nie robił.

ocenił(a) film na 10
heera

Aaa... to wiele wyjaśnia. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź ;) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
heera

Ojojoj... Mam jeszcze jedno pytanko, otóż skąd posiadasz takie informacje na temat SRK? :)

ocenił(a) film na 7
kiciusia

Z przeróżnych jego wypowiedzi, wywiadów (ale dużo wywiadów znajduje po angielsku i sama sobie tłumaczę na tyle, ile jestem w stanie). :) Właściwie, to ciagle dowiaduję się jakichś nowości z różnych źródeł, nawet nie patrzę na to, gdzie co znajduję, więc inaczej nie potrafię Ci odpowiedzieć. :)
Nie ma sprawy. :)

ocenił(a) film na 10
heera

Rozumiem;) ślicznie dziękuję za odpowiedzi. Zamykam temat:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones