PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286816}

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
7,0 57 042
oceny
7,0 10 1 57042
5,0 3
oceny krytyków
Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
powrót do forum filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Lekki, miły i przyjemny a w dodatku śmieszny ! Ubawiłem się po pachy :) Polecam na wolny wieczór :)

ocenił(a) film na 1
TaBaQ

Nie słuchajcie go.
przez takich jak on, szastających 10tkami na lewo i prawo american pie ma średnią powyżej 7/10.

"Lekki, miły i przyjemny a w dodatku śmieszny"
bardzo lekki,absolutnie niemiły(dziwnie określać film mianem miły) , niesmaczny i miejscami obrzydliwy.a w żadnym wypadku śmieszny.

None200

Filmy trzeba oceniać wg gatunku, dlatego nie można jedną miarą mierzyć komedii i dramatów. Ten film jest idiotyczną komedią, której celem jest oderwanie się od rzeczywistości. A ocena 10/10 jest słuszna, ponieważ ten film spełnił moje oczekiwania. Jeśli nie lubisz filmów typu American Pie (który zresztą oceniasz 1/10) to nie oglądaj i sie nie wypowiadaj.. Ale jesteś śmieszny dając "Hot Fuzz - Ostre psy" prawie maxa a tutaj 1/10 :)

ocenił(a) film na 6
TaBaQ

Bo Hot Fuzz było na poziomie i nie było żenujące, fajny, świeży scenariusz, dobra gra, aktorska i dialogi, a nie rynsztokowy humor ;/ ale co kto lubi

ocenił(a) film na 1
Arahan

Czy ja powiedziałem że oceniam ten film według kryterium dramatu?? absolutnie nie.
Uwierz mi że można się odrywać od rzeczywistości przy wielu innych filmach które są o niebo lepsze od tego( chociażby wspomniane hot fuzz).Przy oglądaniu tego filmu wcale nie osiągnąłem nirvany tylko miałem w głowie poczucie straconego czasu.

Filmów nie ocenia się pod względem spełnionych oczekiwań(!) gdy oglądałem kiedyś w liceum na lekcji z klasą american pie, to oczekiwałem że ujrzę strasznie głupi, obleśny i nieśmieszny film.moje oczekiwania spełniły się ale nie dałem 10/10 (!)

Co ty wygadujesz?po to jest forum żeby sie wypowiadać.każdemu zdarzyło się obejrzeć kilka filmów na których się rozczarował i może je skomentować na filmwebie.

hot fuzz był o niebo lepszy od tego filmu.

ocenił(a) film na 8
TaBaQ

Mi też sie podobało:D czasem fajnie obejrzec taką głupawą komedie:D
Aż normalnie zajarać by sie chciało:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones