PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 640
ocen
7,6 10 1 412640
7,0 32
oceny krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Barty Crouch Jr

ocenił(a) film na 10

Mam pytanie dotyczące postaci Barty'ego Crouch'a Juniora.Eliksir wielosokowy nie zmienia głosu, a
jedynie wygląd. Było to widoczne w niejednej scenie z serii filmów o Harrym Potterze,. Dlaczego
zatem Barty Crouch Junior używając ów eliksiru, aby zmienić się w Moodiego miał jego głos?
Powinien mieć swój głos, a jedynie zmienić się wizualnie w Moodiego.Gdyby używał jakiegoś
dodatkowego zaklęcia lub eliksiru aby mieć głos Szalonookiego, to w momencie kiedy eliksir
wielosokowy przestał działać, to głos i tak powinnien pozostać niezmienny. Powinien przybrać swoją
postać z tym że nadal przemawiałby głosem Moodiego. Nie czytałam książki i być może tam było to
wyjaśnione, jednak w filmie nie znalazłam odpowiedzi. Przepraszam za zawiłość. Mam nadzieję, że
da się zrozumieć to co napisałam.

ocenił(a) film na 5
lovebug

W książce zmieniał. Może twórcy po prostu naprawili błąd z drugiego filmu i liczyli, że nikt nie zauważy?

ocenił(a) film na 5
lovebug

Nie wiem czemu twórcy filmu wymyślili sobie że głosy się nie zmieniają...na logikę od razu ktoś by się połapał że coś jest nie tak.
Błąd w filmie. W książce normalnie głos ulegał zmianie.

lovebug

Twórcy filmów "Komnata Tajemnic" i "Insygnia Śmierci" nie zmieniali głosów bohaterów ,żeby widz mógł się domyśleć kto jest kim na wypadek, gdyby widz nie oglądał momentu picia eliksiru. Np. w cz.1 "Isygniów Śmierci" trudno było się domyśleć kto jest prawdziwym Harrym, jako iż było ich siedmiu.Natomiast w przypadku Barty'ego Croucha Jr. jego głos musiał się zmienić, ponieważ dziwne by było, gdyby Szalonooki miał głos mężczyzny młodszego o ok, 20 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones